3 جمادی‌الثانی 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ ۱۰:۵۴:۲۶
کد مطلب:  1354085
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد:
همزمان با هفته بسیج در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی مرحله سوم کمک‌های مومنانه بسیج فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرحله سوم کمک‌های مومنانه در محدودیت های کرونایی و در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با محوریت کمک به دانش‌آموزان نیازمند آغاز شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان، سرهنگ پاسدار جاماسب بهمنیار گفت: این طرح با هدف شناسایی دانش‌آموزان نیازمند به کمک های آموزشی و ارتقاء فعالیت های آموزش مجازی و حضوری اجرا می‌شود .

وی گفت: شناسایی جلوه‌های ویژه معلمان در دوران کرونا و راه اندازی پویشهای تهیه گوشی تلفن همراه و تبلت برای دانش‌آموزان از دیگر اهداف این طرح است .

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان کهگیلویه وبویراحمد افزود :مناطق کمتر توسعه یافته و نیازمند شناسایی و اقلام آموزشی و بهداشتی بین آنها توزیع و اردوهای جهادی  برای تدریس و توزیع بسته های آموزشی حضور می یابند.

جانشین کانون بسیج اداره کل آموزش و پرورش استان نیز گفت :در مناطقی که وضعیت قرمز دارند و برخی دانش آموزان  دسترسی به گوشی تلفن همراه نداشته و یا زیرساخت های اینترنتی فضای مجازی فراهم نیست د نیازمند توزیع بسته های آموزشی و درسنامه هستند .

سید حمدالله خواهش نیک گفت: در دوران کرونایی و در فضای مجازی معلمان زیباترین جلوه های ایثار را در حیطه آموزشی وپرورشی را ماندگار کردند. دوستانی از بسیج رسانه نیز گفت :جلوه‌های ویژه معلمان و کمکهای مومنان به عنوان الگو مستندسازی و معرفی می‌شود.

به اشتراک بگذارید :