3 جمادی‌الثانی 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ ۱۱:۰۰:۳۴
کد مطلب:  1354089
فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد:
با هدف قطع زنجیره های کرونا طرح سردار شهید قاسم سلیمانی از سوی سپاه فتح استان اجرا می‌شود

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: در این طرح با استفاده از ظرفیت بسیج فرهنگیان، دانشجویی، دانش آموزی ،مساجد محلات ،صنعت و معدن و کشاورزی در قالب گروه سازماندهی شده اقدام های کمک رسانی و قطع زنجیره های کرونایی را انجام می دهند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان، سردار حمید خرمدل در نشست مشترک با مسئولان آموزش و پرورش ،بسیج فرهنگیان، بسیج دانش آموزی و اقشار گفت: گروه های جهادی در شهر ،محلات، مناطق دهستانها و روستاها حضور یافته و با مراجعه به منازل بیماران اقدام به تامین دارو وقرنطینه و همچنین در شرایط خاص  بیماران را به مراکز درمانی اعزام می کنند.

 وی گفت : در آغاز این طرح بسته های بهداشتی و درمانی ، معیشتی و آموزشی به مدت ۲ ماه توزیع می شود .

فرمانده سپاه فتح استان افزود: از ظرفیت مدارس، ادارات، نهادها و سازمان ها برای اجرای طرح استفاده می شود .

وی گفت: کمک به ارتقاء آموزش های مدارس و شناسایی جلوه های ویژه معلمان و هدفمند کردن کمک های مومنانه ،کمک به زندانیان و ازدواج جوانان نیازمند از دیگر مراحل اجرایی طرح شهید.حاج قاسم  سلیمانی است .

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت هم گفت :بامشارکت بسیج فرهنگیان و دانش آموزی تاکنون بیش از ۹۰ میلیارد ریال کمک‌های نقدی و غیر نقدی بین دانش‌آموزان نیازمند استان توزیع شد.

 هادی زارع پور با اشاره  به ایثارگری معلمان در دوره کرونایی گفت: اقدامات گروه های جهادی بسیج در آموزش و پرورش و کمک های معیشتی بخش مهمی از مشکلات دوران کرونایی خانواده های آسیب پذیر را مرتفع کرده است.

 وی گفت: بسیج پس از دفاع مقدس در عرصه های مختلف و رفع مشکلات مردمی در سیل زلزله و کرونا همگام و همراه مردم بوده است .

اردشیر یاری معاون پژوهش.برنامه ریزی وتوسعه منابع آموزش و پرورش استان هم  گفت: تامین وسایل گرمایشی زیرساخت های اینترنتی و تهیه گوشی تلفن همراه و ساخت سرویس های بهداشتی در ۲۵۰ مدرسه استان مستلزم مشارکت گروههای بسیج است که به همت سپاه فتح استان بخشی از آن انجام شد.

به اشتراک بگذارید :