3 جمادی‌الثانی 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ ۱۳:۰۹:۲۳
کد مطلب:  1354129
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در شورای راهبردی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی عنوان کرد:
اهدای ۲ هزار تبلت به دانش آموزان شهرستان بندر ماهشهر با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: شورای راهبردی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر با اختصاص ۶۰ میلیارد ریال اعتبار از محل مسئولیت اجتماعی بالغ بر ۲ هزار تبلت به دانش آموزان این منطقه اهدا کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان؛ کورش مودت ظهر امروز پنج شنبه ۶ آذرماه ۹۹ در آیین اهدای تبلت به دانش آموزان شهرستان بندر ماهشهر توسط منطقه ویژه پتروشیمی بیان کرد: بسترسازی برای افزایش ضریب نفوذ و دسترسی به دانش آموزان به شبکه آموزشی دانش آموزان (شاد) از برنامه های اولویت دار مجموعه تعلیم و تربیت استان است و بر همین اساس تاکنون ۹۵ درصد مدارس استان به شبکه اینترنت متصل شده اند و امکان دسترسی به شاد برای این مدارس مهیا شده است‌.

 

 

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در عین حال با اظهار اینکه هیچ آموزشی نمی تواند جایگزین آموزش حضوری شود؛ توضیح داد: در دوران کرونا راه های متفاوتی برای استمرار روند یاددهی یادگیری پیش بینی شد. فیلم های آموزشی ارائه شده بر بستر شبکه های صدا و سیما؛ ارائه ۳۰ هزار درسنامه آموزشی به دانش آموزان مناطق کم برخوردار و شبکه شاد راه های متفاوت دسترسی به آموزش است.

 

 

مودت در عین حال با اظهار اینکه شورای راهبردی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با اختصاص ۶۰ میلیارد ریال بالغ بر ۲ هزار تبلت به دانش آموزان این منطقه اهدا کرد؛ خاطرنشان کرد: شرکت نفت ۲ هزار و ۵۰۰ تبلت و معاونت توسعه روستایی نهاد ریاست جمهوری نیز ۳ هزار تبلت برای مناطق نفت خیر جنوب خوزستان اختصاص خواهند داد.

 

 

وی اضافه کرد: ۴۷ هزار و ۳۵ دانش آموز در شهرستان ماهشهر و ۱۸ هزار و ۳۰۰ دانش آموز در بخش بندرامام(ره) مشغول تحصیل هستند که دسترسی دانش آموزان این دو منطقه به شاد قابل قبول است.

 

 

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در پایان یادآور شد: توسعه همه جانبه شاخص های کیفی آموزش و پرورش خوزستان تنها با مشارکت و هم افزایی بین حوزه صف و ستاد و اجرای برنامه های اثر بخش امکان پذیر خواهد بود‌.

به اشتراک بگذارید :