13 رجب 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ ۰۸:۱۵:۰۰
کد مطلب:  1357691
در راستای کمک‌های مؤمنانه و با مشارکت خیرین؛
آیین اهدای 65 ابزار هوشمند آموزشی به دانش‌آموزان نکایی برگزار شد

آیین اهدای 65 ابزار هوشمند آموزشی به دانش‌آموزان نکایی با حضور مدیرکل آموزش‌وپرورش مازندران، معاون فرماندار شهرستان نکا، بخشدار شهرستان، رئیس آموزش‌وپرورش نکا و مدیران منتخب مدارس برگزار شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش،علیرضا سعدی پور مدیرکل آموزش‌وپرورش مازندران در این آیین بابیان اینکه در زیست‌بوم جدید تهیه ابزار هوشمند آموزشی برای دانش‌آموزان در دستور کار ما قرار گرفت، گفت: یکی از مباحث بسیار مهم برای بهره‌مندی از آموزش‌های مجازی، برخورداری از ابزارهای مناسب است که در این زمینه تبلت و گوشی هوشمند از ضروریات دانش‌آموزان در این زیست‌بوم جدید است. با توجه به نیاز به تعداد نسبتاً زیادی از این ابزارهای آموزشی برای دانش‌آموزان کم برخوردار، آموزش‌وپرورش مازندران توانست با کمک استانداری مازندران اقدام به جذب خیرین درزمینه تهیه اقلام آموزشی کند.

وی با اشاره به مشارکت دستگاه‌ها در پویش تهیه اقلام آموزشی ضمن تشکر از مدیران بانک‌های عامل در این پویش، افزود: بانک ملی ایران در این پویش ۳۷۰۰ فقره، بانک تجارت حدود ۱۲۰۰ فقره، بانک سپه حدود ۵۰۰ فقره و بانک توسعه تعاون نیز حدود ۲۰۰ فقره وام قرض‌الحسنه برای خانواده‌ها در نظر گرفتند؛ و تاکنون نیز در ۵ هزار قلم ابزارهای کمک‌آموزشی توسط فرمانداران، بخشداران، شوراهای شهر، دهیاران و خیرین محترم به دانش‌آموزان محترم اهدا شد. همچنین ۴ هزار دستگاه تبلت آموزشی توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز برای دانش‌آموزان تهیه شد.

مدیرکل آموزش‌وپرورش مازندران بابیان اینکه باید مراقب حضور فرزندان در فضای مجازی باشیم، خاطرنشان کرد: پرداختن به مباحث تربیتی و فرهنگی دانش‌آموزان برای ما بسیار حائز اهمیت است چراکه جریان یادگیری و استمرار یادگیری در بستر تربیت و استفاده از ظرفیت فرهنگ و هنر می‌تواند ما را برای رسیدن به تربیت تمام ساحتی که در سند تحول بنیادین به آن اشاره‌شده است، کمک کند.

شایان‌ذکر است؛ این ابزارها توسط خیرین شهرستان نکا تهیه شد.

به اشتراک بگذارید :