13 رجب 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ ۱۰:۵۰:۰۰
کد مطلب:  1358905
به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت؛
اهدای 41 گوشی تلفن همراه هوشمند و تبلت به دانش آموزان چالوسی

اهدای 41 گوشی تلفن همراه هوشمند و تبلت به مناسبت 41 سالگرد تأسیس بسیج مستضعفین به دانش آموزان نیازمند اهدا شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  چالوس در مراسم اهدای 41 گوشی تلفن همراه هوشمند و تبلت به دانش آموزان نیازمند به مناسبت 41 سالگرد تأسیس بسیج که با حضور مسئولین شهرستانی معاون فرماندار رئیس کمیته امداد، مدیران مدارس و... با رعایت شیوه‌نامه بهداشتی در دفتر مدیر آموزش‌وپرورش چالوس برگزار شد، ضمن تبریک هفته بسیج و محکومیت ترور ناجوانمردانه، شهادت دانشمند و مجاهد شهید محسن فخری زاده گفت: همان‌گونه که در طول این سالیان بارها و بارها به تجربه اثبات‌شده است، ترور و به شهادت رساندن فرزندان این انقلاب، نه‌تنها خللی درحرکت عظیم این ملت ایجاد نخواهد کرد بلکه باعث سرعت بخشیدن به این نهضت نورانی می‌شود.

وی با اشاره به رویکرد مناسب و برنامه‌ریزی منظم برای بهره‌گیری از ظرفیت‌های شهرستان، ادامه داد: با بهره‌گیری از ظرفیت‌های خیرین نیک‌اندیش، بسیج مردمی و هم‌افزایی آن با منابع و اعتبارات نهادهای حمایتی و اولویت‌بندی انجام‌شده ابزار کمک‌آموزشی ازجمله تبلت، گوشی هوشمند برای دانش آموزان فاقد این امکان تهیه و تحویل آن‌ها شود. در همین راستا نیز تعداد 41 گوشی هوشمند به ارزش بالغ‌بر 200 میلیون تومان توسط خیرین منطقه چالوس تهیه و در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفت.

سرهنگ داغمه چی در پایان یادآور شد: همه ما وظیفه‌داریم در هر جایگاهی قرار داریم در گام دوم انقلاب با پیروی از منویات مقام معظم رهبری و با تمام توان به تربیت نسل پیشگامان تمدن نوین اسلامی گام برداریم و آموزش‌وپرورش را یاری‌رسانیم.

شایان‌ذکر است؛ این اقدام که در جهت تشویق و ترغیب دانش آموزان به تحصیل و دسترسی آسان به وسایل و امکانات آموزش‌های مجازی در شرایط کرونا انجام شد، توسط واحد خیریه محمد رسول‌الله مستقر در آموزش‌وپرورش با نظارت نهادهای مربوطه به خانواده‌های دانش آموزان نیازمند اهدا گردید که به دلیل حفظ کرامت و منزلت انسانی این خانواده‌ها، از انتشار عکس خودداری شده است.

به اشتراک بگذارید :