9 رمضان 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ ۱۱:۴۵:۰۰
کد مطلب:  1388027
حسن بیگی درجلسه شورای آموزش وپرورش بیان کرد:
جلسات پشتیبانی سوادآموزی برگزار می شود

.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران در جلسه شورای آموزش و پرورش که با حضور فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران برگزار شد, گفت: 28 میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات به مدارس غیردولتی تعلق گرفته و تصمیم گرفته شد این تسهیلات در مدارس مناطق پایین شهر تهران توزیع شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، شکراله حسن بیگی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهر تهران ضمن تبریک روز پرستار اظهار داشت: پرستاران همیشه برای ما عزیز هستند به ویژه در این یک سالی که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا فعال هستند، ثابت کردند تعهد و شایستگی لازم را دارند.

وی افزود: با پیشنهاد برگزاری جلسات پشتیبانی سوادآموزی همزمان با برگزاری جلسات شورای آموزش و پرورش و الزام مناطق به تشکیل شورای پشتیبانی سوادآموزی، موافقت شد؛ همچنین در طول سال امکان برگزاری ۶ جلسه شورای پشتیبانی امکان پذیر است که در این جلسات مسائل و مشکلات مربوطه مطرح و در مورد آن ها تصمیم گیری می شود.

 معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران در ادامه عنوان کرد: حدود 28 میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات به مدارس غیردولتی تعلق گرفته است و بنابر تصمیم شورای نظارت بر مدارس غیردولتی مقرر شد این تسهیلات در مدارس مناطق پایین شهر تهران توزیع شود.

 حسن بیگی خاطرنشان کرد: حدنصاب اخذ مجوز مالی مدارس تعیین و مفاد موافقت نامه و اعتبارات هزینه ای درآمدهای اختصاصی مورد بررسی قرار گرفت و مصوب شد که این حد نصاب سالانه توسط شورای آموزش و پرورش تعیین و اعلام شود و اگر مدرسه ای بالاتر از این حدنصاب درخواست داشته باشد باید از ادارات آموزش مجوز اخذ کنند.

به اشتراک بگذارید :