9 رمضان 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ ۰۷:۵۷:۰۴
کد مطلب:  1390447
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد
شعار گرامیداشت سالگرد سردار سلیمانی «مرد میدان» است

برنامه های معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران در سالگرد گرامیداشت سردار دلها اعلام شد

نشست ستاد گرامیداشت سالگرد شهادت سردار سلیمانی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران و معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش  شهر تهران و اعضای ستاد تشکیل شد. 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران, مجتبی ولی پوری در این نشست اظهارداشت: این روزها افراد و گروه های زیادی راجع به برپایی سالگرد سردار دل ها در تلاش اند و شهر تهران نیز, هم راستا با سایر دستگاه ها در تکاپوی برگزاری این موضوع مهم است. طبق دستور ستاد بزرگداشت مراسم سردار امسال با شعار محوری «مرد میدان» برنامه ها برگزار می شود و این موضوع مرد میدان به صحبت سردار اشاره دارد که گفت «مرد میدان شما ما هستیم»، از همین رو امسال اولین سالگرد با همین عنوان اجرا می شود.

وی افزود: برنامه های مختلفی در این مدت داشتیم. برگزاری مراسم مختلف در مدارس به صورت خودجوش برگزار شده و نشان می دهد به واقع ایشان سردار دلهاست.
ولی پوری گفت: در هفته قرآن و عترت با نام و یاد سردار سلیمانی در منطقه۸ برنامه داریم و افتتاح مدرسه ای با نام سردار سلیمانی را در پیش داریم. همچنین برگزاری مراسم مختلف در مدارس شاهد و خاص و غیره را برنامه ریزی کرده ایم.
وی افزود: همچنین جشنواره ملی «سردار دل ها» را داریم که در حوزه تشکل های مختلف در حال برگزاری است و توسط اتحادیه انجمن اسلامی طرح «بچه های حاج قاسم» را داریم که به نوعی معرفی شخصیت این بزرگوار را به دانش آموزان داریم. همچنین برنامه «چله بیداری» در بسیج دانش آموزی و فرهنگیان پیش روست. برنامه چالش های فاز مثبت از دیگر برنامه های حوزه پرورشی است که به مناسبت سالگرد سردار دلها در فضای مجازی برگزار خواهد شد.
معاون فرهنگی و پرورشی شهر آموزش و پرورش شهر تهران درباره برگزاری مسابقه «وصیت نامه سردار سلیمانی» سخن گفت و افزود: در روز۱۳ دی ماه در محل اداره کل آموزش و پرروش شهر تهران با حضور مدیر کل نشست مجازی در تمامی مدارس شهر تهران برگزار خواهد شد.

 

به اشتراک بگذارید :