21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ ۱۵:۲۲:۱۱
کد مطلب:  TfnSJk87
معاون پرورشی فرهنگی آموزش و پرورش
آغاز اردوی راهیان نور دانش آموزی از اواسط مهر 95

معاون پرورشی فرهنگی آموزش و پرورش گفت: در سال تحصیلی جاری بیش از 600 هزار نفر به اردوهای راهیان نور اعزام شدند و این اردوها در تابستان امسال هم ادامه خواهد داشت

حمیدرضا کفاش در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا درخصوص کارنامه اردوهای راهیان نور در سال 94 و برنامه های سال تحصیلی آینده اظهار داشت: طی هماهنگی های انجام شده با قرارگاه مرکزی راهیان نور و کمیته ارزیابی و نظارت این قرارگاه، کارنامه نهایی استان ها در سال 94 مورد بررسی قرار گرفت و استان های برتر مشخص شدند.

 

وی افزود: در سال تحصیلی 94-95 تا کنون بیش از 600 هزار نفر به اردوهای راهیان نور اعزام شدند و این اردوها در تابستان امسال هم ادامه خواهد داشت.

 

معاون پرورشی فرهنگی آموزش و پرورش در خصوص برنامه های راهیان نور در سال تحصیلی آینده گفت: برای سال تحصیلی 95-96 هم برنامه ریزی های لازم انجام شده و شروع اردوها از اواسط مهر 95 و از استان قم خواهد بود.

 

وی سپس به اعزام کاروان های ویژه دانش آموزان استعدادهای درخشان به اردوهای راهیان نور اشاره کرد و گفت: این جزء برنامه هایی است که در حال پیگیری آن هستیم چرا که این‌ افراد جزو نخبگان دانش آموزی هستند و حضورشان در اردوهای راهیان نور می تواند ثمرات بسیاری داشته باشد؛ لذا با توجه به اهمیت این موضوع ما یکسری مسابقات قرانی نیز ویژه دانش آموزان استعدادهای درخشان در نظر گرفتیم.

 

 
 
 
به اشتراک بگذارید :