5 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ ۰۸:۵۳:۰۶
کد مطلب:  2aNarbQe
مدیر آموزش و پرورش ناحیۀ یک بهارستان:
ناحیه یک بهارستان پنج رتبه برترجشنوارۀ تجارب و نوآوری انجمن های اولیاء و مربیان را از آن خود کرد

مدیر آموزش و پرورش ناحیۀ یک بهارستان گفت: آموزشگاهای آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان با ارائه مقالات و راهکارهای موثر توانستند پنج مقام این جشنواره کسب نمایند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، ابراهیم رفیعی، مدیر آموزش و پرورش ناحیۀ یک بهارستان، گفت: در جشنواره تجارب و نوآوری های انجمن اولیاء و مربیان مدارس که با هدف تقویت روحیه همکاری ومشارکت در اولیاء و مربیان و ارتقا سطح کمی وکیفی فعالیت ها، بهره گیری از تجارب و نوآوری های موفق و آشنایی با ظرفیت ها و توانمندی های موجود در انجمن های اولیاء ومربیان برای برنامه ریزی های آینده، برگزارشد، پنج  آموزشگاه شایستۀ ناحیه یک بهارستان با ارائه مقالات و راهکارهای موثر توانستند پنج مقام این جشنواره را کسب نمایند.

وی ادامه داد: آموزشگاه جمهوری اسلامی، مقام دوم وزارتی  در طرح «ایستگاه کلام الله»، آموزشگاه عرفان، مقام سوم وزارتی در «طرح تنهایت نمی گذارم» آموزشگاه ربیعی، مقام  دوم استان در طرح کندوی دانایی، دیار توانایی»، آموزشگاه اخلاص، مقام دوم استان در طرح مشارکت اولیا در آموزش مهارت زندگی، آموزشگاه حاج رحیم شعبانی، مقام سوم استان در طرح تغذیه صحیح را کسب کردند.                                 

شایان ذکر است، مدیر آموزش و پرورش ناحیه 1 بهارستان کسب این موفقیت را به این مدارس تبریک عرض نموده واززحمات انجام شده دراین زمینه تقدیر و تشکر کرد.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دانش آموزان وهمکاران گرامی آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان :

با سلام ودرود وتبریک ایام مبارک ماه رمضان وآرزوی قبولی طاعات وعبادات همه شما عزیزان

بدین بهانه پرقدر،  ناب ترین مراتب سپاس و احترام خود را تقدیم می دارم.

بی گمان آموزش و پرورش امروزه محور توسعه وپیشرفت جوامع درتمامی ابعاد است، لذا همه کشورها با توجه به نقش تعلیم و تربیت در توسعه همه جانبه جامعه را با عنایت به رسالت خطیر و سترگ نظام های آموزشی در بهینه سازی شرایط زندگی در تکاپوی ارتقای کمی و کیفی نظام های آموزشی خود هستند و با این هدف مسئولان، سیاستگزاران، تصمیم سازان  و برنامه ریزان آموزش و پرورش در   تلاش مضاعف به منظور  به اجرا در آوردن راهبرد های نوین آموزش وپرورش هستند.

با توجه به نامگذاری سال 1395 ازسوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به سال (اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل) ضروریست همه باهم در جهت عمل به اهداف نظام عالی آموزش و پرورش و ارتقای کیفیت کسب موفقیت های بیشتردراین راستا باشیم، تاشاهد تحول بنیادین و برکات آن در کشور عزیزمان باشیم، این امر میسر نمی شود مگر با همت بلند وتلاش مضاعف شما همراهان ارجمند.

امروز رشد و پیشرفت مدیریت  آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان مدیون تلاش گسترده و پرشور اساتید، مدیران، مسئولان و حضور پرنگ و ستودنی دانش آموزان است که دانش، تخصص وعمر گرانبهای خود را سرمایه ای برای سربلندی و سازندگی این شهرستان و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار داده اند.

اکنون که تلاش و همت والای  دانش آموزان، مربیان، معلمان و کارکنان مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان منجر کسب رتبه های ممتازوبرتر طی سال 95-94 در سطح استان و کشور گردید برخود فرض می دانیم بدین وسیله مراتب سپاس و قدردانی خودرا تقدیم داریم و امیدوارم با موفقیت های روز افزون موجبات توسعه و ارتقای خدمت رسانی به کشور عزیزمان ایران را به ارمغان آوریم و در سایه الطاف خداوند منان همواره سلامت وموفق باشید.

 

                                                                                                     با تقدیم و احترام

                                                                                                       ابراهیم رفیعی

                                                                                      مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان 1

به اشتراک بگذارید :