13 رجب 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ ۰۹:۰۴:۲۷
کد مطلب:  1411004
تعهد تأمین ۲۰ هزار تبلت برای دانش‌آموزان نیازمند، توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران

در نشست جانشین وزیر در طرح هدایت با اعضای هیئت‌مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران این نظام صنفی تعهد تأمین ۲۰ هزار تبلت برای دانش‌آموزان نیازمند از طریق پویش نهال را داد.

 به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، سید جواد حسینی جانشین وزیر در طرح هدایت ضمن تشریح اهداف طرح هدایت و تشکر از نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در جهت تهیه ۲۰ هزار تبلت دانش‌آموزی اظهار کرد: این حرکت نظام صنفی رایانه‌ای گام مهمی در جهت عدالت آموزشی و کاهش نابرابری‌های دیجیتالی است.
وی گفت: تلاش خواهیم کرد در خصوص واردات و تأمین ارز و بخشودگی‌های گمرکی و نیز بخشودگی‌های مالیاتی با استفاده از ماده ۱۷۲ قانون مالیاتی به این سازمان کمک کنیم.
وی تصریح کرد: توزیع بهینه تبلت‌ها برای نیازمندترین دانش‌آموزان در سطح کشور را نیز بر عهده خواهیم گرفت.
 توسلی عضو هیئت‌مدیره نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در این نشست بیان کرد: این تشکل ۴ هزار و ۵۰۰ عضو فعال در تهران و سراسر کشور دارد و در زمینه تجهیزات هوشمند یارانه‌ای نیز فعالیت می‌کند.
وی افزود: پویشی تحت عنوان نهال به معنای نصر همگانی الفبای لبخند راه‌اندازی کرده‌ایم که در آن ۲۰ هزار دانش‌آموز نیازمند از تبلت‌های تهیه‌شده توسط اعضای این نظام صنفی برای پیوستن به جریان آموزش بهره‌مند خواهند شد.

به اشتراک بگذارید :