13 رجب 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ ۱۳:۴۱:۲۶
کد مطلب:  1412373
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش هرمزگان:
منتخبین اولین جشنواره ی " دلنوشته ای به سردار سلیمانی" معرفی شدند

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش هرمزگان گفت: بیش از 584 اثر به دبیرخانه اولین جشنواره ی " دلنوشته ای به سردار سلیمانی" کانون فرهنگی تربیتی غدیر بندرعباس ارسال شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، احمد مهرانی با تقدیر از همراهی و حمایت معاون دانش و پژوهش سپاه امام سجاد (ع) گفت:نفرات برگزیده اولین جشنواره ی دلنوشته ای به سردار سلیمانی کانون فرهنگی تربیتی غدیر بندرعباس معرفی شدند.

وی افزود: در این جشنواره بیش از ۵۸۴ اثر از دانش آموزان سراسر هرمزگان و همچنین چند استان دیگر، به دبیرخانه ارسال شده بود که سه اثر به عنوان برتر و 14 اثر نیز شایسته تقدیر شناخته شدند.

مهرانی با بیان اینکه آثار منتخب در قالب یک کتاب چاپ خواهد شد، اظهار داشت: محمدحسن ابراهیمی مجد نفر اول از استان قم، امیرحسین مقبلی نفر دوم از بندرعباس و مریم ذاکری از بندرعباس توانست رتبه سوم را به خود اختصاص دهد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش هرمزگان ادامه داد: آثار دانش آموزان محمد پارسا قاسمی سعادتی از قم، نیلوفر رضایی از بندرعباس، زهرا شنبه زاده از بندرعباس، حدیث روشی از رودان، محمدحسین صالحی از بندرعباس، فاطمه سلامتی از میناب، سینا دهقانی از بندرعباس، شیما بهرامی از میناب، فاطمه زاهدانی از بندرعباس، آیلین خوارزمی از بندرعباس، محدثه اسلامی از پارسیان، یاسمین رادمرد از بندرعباس، سمیرا ارکیا از بندرعباس و معظمه تانوردی از شهر بندرعباس نیز شایسته تقدیر معرفی شدند.

به اشتراک بگذارید :