13 رجب 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ ۱۳:۵۴:۰۰
کد مطلب:  1412377
استاندار هرمزگان در آیین گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش:
تلاش و ایثار مجموعه آموزش و پرورش هرمزگان در راستای یادگیری متنوع دانش آموزان ستودنی است/ سلامت دانش آموزان و معلمان در آموزش های حضوری در اولویت است

استاندار هرمزگان گفت: با توجه به شیوع بمیاری کرونا و برخی مسائل موجود در مسیر تعلیم و تربیت، با تلاش ایثار گونه معلمان، دانش آموزان در سطوح مختلف، آموزش های لازم را فرا گرفته‌اند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، فریدون همتی در آیین گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش گفت: با تلاش خوب معلمان و مجموعه آموزش و پرورش دانش آموزان از طریق روش های الکترونیکی و مجازی و همچنین بهره گیری از درسنامه، آموزش های لازم را فرا گرفته‌اند.

وی افزود: با اعلام وضعیت جدید در روند تحصیل دانش آموزان، نیازمند توجه کافی و داشتن حساسیت در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و پیشگیری از بیماری کرونا هستیم.

همتی از مجموعه اقدامات معلمان و آموزش و پرورش استان هرمزگان در راستای ارائه آموزش مجازی به دانش آموزان، تشکر و قدردانی کرد و گفت: سلامت دانش آموزان و معلمان در آموزش های حضوری در اولویت است و برای حفظ و ارتقاء سلامت آنها، شوراهای آموزش و پرورش همراه و همگام دستگاه تعلیم و تربیت است.

استاندار هرمزگان گفت: با توجه و پیش بینی خوب دولت، بودجه آموزش و پرورش در سال آینده به میزان مناسبی افزایش خواهد یافت.

لازم به ذکر است در پایان این جلسه از فرماندارن و روئسای آموزش و پرورش میناب، بندرعباس و رودان به عنوان شوراهای آموزش و پرورش برتر استان تقدیر شد.

به اشتراک بگذارید :