13 رجب 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ ۱۴:۰۶:۵۰
کد مطلب:  1412387
رئیس اداره مدارس استعدادهای درخشان آموزش و پرورش هرمزگان:
ثبت نام المپیادهای علمی 1400 از 23 دی ماه 99 آغاز شده است

رئیس اداره مدارس استعدادهای درخشان آموزش و پرورش هرمزگان از آغاز ثبت نام المپیادهای علمی 1400 از 23 دی ماه سال جاری به مدت یک هفته خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، مدیحه دوانی گفت: دستورالعمل ثبت نام المپیادهای علمی  12 گانه 400-1399 به شهرستانها، مناطق و نواحی ابلاغ شده است.

وی افزود: ثبت نام المپیاد از تاریخ 23 لغایت 27 دیماه سال جاری بصورت الکترونیکی از سامانه oly.medu.ir  امکان پذیر می باشد و تمامی اطلاعیه ها در سایت فوق اطلاع رسانی می شود.

دوانی با بیان اینکه همه دانش آموزان پایه های دهم و یازدهم سال تحصیلی جاری می توانند در المیپاد ثبت نام کنند، اظهار داشت: هر دانش آموز می تواند در بیش از یک آزمون المپیاد ثبت نام کند و زمان آزمون المپیادها از 29 بهمن لغایت 4 اسفند می باشد.

رئیس اداره مدارس استعدادهای درخشان آموزش و پرورش هرمزگان گفت: شرکت دانش آموزان پایه دهم در المپیادهای ادبی و فیزیک به صورت آزمایشی بوده و به دوره کشوری راه نخواهند یافت.

دوانی خاطر نشان کرد: پس از ثبت نام انفرادی ( توسط دانش آموز)  یا گروهی (توسط آموزشگاه)،  مدیر واحد آموزشی باید نسبت به تایید اطلاعات دانش اموزان در سامانه اقدام کند.

 

به اشتراک بگذارید :