13 رجب 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ ۱۳:۵۳:۰۶
کد مطلب:  1412594
با حضور مشاور وزیر در اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش:
برگزاری دوره آموزشی ضمن خدمت تامین مدرسی " چگونگی عملیاتی کردن تعلیم و تربیت تمام ساحتی در کلاس درس "

معاون پژوهش ،برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش هرمزگان از برگزاری یک دوره آموزشی مجازی با عنوان عملیاتی کردن تعیلم و تربیت تمام ساحتی در کلاس درس توسط معلمان خبرداد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان ، مرتضی رئیسی حسنلنگی گفت: در راستای اجرای برنامه های سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در طول برنامه ششم توسعه و به منظور آشنا نمودن معلمان با عملیاتی کردن تربیت تمام ساحتی در کلاسهای درس و شیوه های نوین در روند تدوین برنامه با رویکرد سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش این دوره آموزشی به صورت مجازی برگزار گردید.

وی بیان کرد : این دوره آموزشی تامین مدرسی با مشارکت 70 نفر از سرگروههای درسی و مدیران  مناطق سراسر استان  با حضور دکتر مددی مشاور وزیر در اجرای سند تحول بنیادین   برگزار گردید.

وی در همین خصوص توضیح داد افراد شرکت کننده در این دوره آموزشی می بایست به صورت گروههای چهارنفره فعالیت های علمی آموزش داده شده را انجام دهند و در نهایت پس از بررسی فعالیتهای انجام گرفته توسط افراد مذکور و  گذراندن موفق آمیز این دوره تعداد 2 نفر به عنوان مدرس کشوری و بقیه به عنوان مدرس استانی ، سند تحول بنیادین را به طور کامل برای آموزگاران ، دبیران ، هنراموزان و سایر کادر اداری و آموزشی مدارس  تبیین نمایند و بر اجرای عملیاتی اهداف سند نظارت کنند .

رئیسی حسنلنگی در ادامه گفت : این دوره آموزشی در سه بازه زمانی پانزدهم ، هفدهم و بیست ودوم دی ماه جاری از طریق برنامه ادوبی کانکت برگزار شد .

معاون پژوهش ،برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش هرمزگان ضمن تقدیر از همکاری  دکتر مددی مشاور  وزیر در این دوره آموزشی، اظهار امیدواری کرد:  با این آموزش ها ، سند تحول به درستی در فرایند تعلیم و تربیت دانش آموزان نقش آفرین باشد. 

به اشتراک بگذارید :