13 رجب 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ ۱۴:۰۱:۴۲
کد مطلب:  1412599
مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان:
مدارس آموزش از راه دور، بهترین فرصت برای آموزش تارکان و افراد بازمانده از تحصیل هستند

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: مدارس آموزش از راه دور یکی از اصلی ترین حوزه های آموزش و پرورش در راستای تحصیل افراد، خصوصا در مناطق کمتر برخوردار هستند

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: مدارس آموزش از راه دور یکی از اصلی ترین حوزه های آموزش و پرورش در راستای تحصیل افراد، خصوصا در مناطق کمتر برخوردارهستند

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان، از مدیران برتر مدارس آموزش از راه دور استان در سال تحصیلی گذشته تقدیر شد.

ایرج بیت اللهی مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگاندر حاشیه این مراسم گفت: مدارس آموزش از راه یکی از اصلی ترین حوزه های آموزش و پرورش است که به  حمایت از دانش آموزانی می پردازد که از تحصیل جا مانده اند.

وی با بیان اینکه تلاش مستمر تمامی فعالان در این حوزه توانسته گام مهمی در راستای آموزش و ادامه تحصیل افراد بزرگسالان و تارکان تحصیل برداشته شود، اظهار داشت: یکی از طرح های بسیار مهم در حال اجرا حوزه آموزش از راه دور، طرح تحولی آشتی با آموزش (آبا) است که می تواند کمک شایان توجهی به دانش آموزان بازمانده از تحصیل به خصوص در مناطق کمتر برخوردار کند.

بیت اللهی ادامه داد: با توسعه مدارس آموزش از راه دور و همچنین افزایش کلاس اقماری، می توانیم نتیجه ارزشمند طرح  تحولی آبا را در آینده ای نزدیک مشاهده کنیم.

مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: مجموعه آموزش و پرورش استان هرمزگان در جهت پیشبرد اجرای طرح آبا و جذب حداکثری دانش آموزان، تمام توان خود را در حمایت از مدارس اموزش از راه دور  به کار می بندد.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از  تمامی مدیران ، موسسان و تمامی کارکنان مدارس آموزش از راه دور، از مدیران برتر مدارس آموزش از راه دور تجلیل شد.

 

به اشتراک بگذارید :