13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۱ ۱۱:۳۶:۱۹
کد مطلب:  ogtOXL7Z
از سوی وزارت آموزش و پرورش انجام شد :
معرفی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی به عنوان رئیس ستاد برگزاری سه برنامه کشوری به میزبانی استان

از سوی دو تن از معاونین وزیر آموزش و پرورش ، دکتر سیدجواد حسینی به عنوان رئیس ستاد اجرایی سه رویداد این حوزه که قرار است تابستان امسال در مشهد برگزار شود معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با صدور ابلاغی، مدیرکل دستگاه تعلیم و تربیت استان را به عنوان رئیس ستاد اجرایی همایش قطبی ،آموزشی - توجیهی کارشناسان مشاوره مناطق شرق کشور که باحضور نمایندگان هشت استان کشور قرار است در مشهد برگزار شود منصوب شد. 
همچنین کفاش در ابلاغ دیگری حسینی را به عنوان رئیس ستاد اجرایی سی و چهارمین دوره مسابقات فرهنگی - هنری دانش آموزان سراسر کشور که قرار است به میزبانی خراسان رضوی برگزار شود منصوب کرد.
مجید قدمی معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور هم مسئولیت ریاست ستاد برگزاری دوازدهمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری و رقابت های ورزشی کارکنان آموزش پرورش استثنایی کشور که در خراسان رضوی برگزار می شود را به مدیرکل دستگاه تعلیم و تربیت استان واگذار کرد. 
گفتنی ست مسابقات قرآن ، نماز ، عترت و هنرهای آوایی و نمایشی دانش آموزان استثنایی از اواخر تیرماه جاری آغاز و تا ۲۱ مردادماه ادامه خواهد داشت.
رقابت های ورزشی کارکنان آموزش پرورش استثنایی کشور هم از ۹ لغایت ۱۹ شهریور برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :