23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۲ ۱۰:۵۵:۵۲
کد مطلب:  nS5npCrg
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش خبر داد:
پيش بيني اختصاص ۵۵۰ میلیون تومان برای خرید کتاب مدارس خارج ازكشور

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش از تجهیز کتابخانه‌ مدارس ایرانی خارج از کشور تا پایان تیر ماه خبر داد و گفت: ۵۵۰ میلیون تومان برای خرید کتاب ویژه کتابخانه‌های این مدارس پیش‌بینی شده است.

به گزارش مركزاطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش ، حمیدرضا کفاش در مراسم اهدای بسته‌های آموزشی به مدارس ایرانی خارج از کشور که امروز در ساختمان مرحوم علاقه‌مندان وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، اظهار كرد: ۱۵۰ بسته قرآنی را برای مدارس ایرانی خارج از کشور آماده کردیم که امروز به مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور اهدا شد تا در مهر ماه در اختیار این دانش‌آموزان قرار گیرد.

وی ادامه داد: اقدام دیگری که برای دانش‌آموزان ایرانی در مدارس خارج از کشور پیش‌بینی کرده‌ایم، توسعه و تجهیز کتابخانه این مدارس است که ۵۵۰ میلیارد تومان اختصاص می‌یابد؛ این مبلغ به صورت مشارکتی توسط وزارت آموزش و پرورش و وزارت فرهنگ و ارشاد پرداخت می‌شود.

کفاش با بیان اینکه کتابخانه‌های مدارس ایرانی خارج از کشور تا پایان تیر ماه تجهیز می‌شوند، گفت: تیمی از کارشناسان معاونت پرورشی و مرکز امور بین‌الملل و مدارس ایرانی خارج از کشور برای تهیه کتاب‌ها انتخاب شدند تا کتاب‌های مناسب این دانش‌آموزان تهیه شود.

به اشتراک بگذارید :