23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۲ ۱۱:۰۳:۰۰
کد مطلب:  nNih6wlQ
احضورمعاون پرورشي وفرهنگي وزيرآموزش وپرورش برگزارشد:
مراسم رونمايي بسته‌های قرآنی و اهداي آن به مدارس ایرانی خارج از کشور

با حضور معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش مراسم رونمايي بسته‌های قرآنی و اهداي آن به مدارس ایرانی خارج از کشور برگزار شد.

به گزارش مركزاطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش ،پيش از ظهر امروز مراسم رونمايي و اهدای ۱۵۰ بسته قرآنی به مدارس ایرانی خارج از کشور امروز در ساختمان زنده‌یاد علاقه‌مندان وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

براين اساس؛ بسته‌ قرآنی شامل «قرآن همراه» است که قرآن جیبی ۳۶۵ روز محسوب می‌شود و با خواندن هر روز یک صفحه قرآن، در یک سال افراد قرآن ختم می‌کنند.

براساس اين گزارش؛ قرآن حکیم ویژه دانش‌آموزان از دیگر موارد بسته قرآنی است که منتخب آیات قرآنی برای دانش‌آموزان شرح و تفسیر شده است و جمع ویژه‌ای از متخصصان علوم قرآنی، از ۳ هزار عنوان قرآنی، ۶۱۴ عنوان را انتخاب کردند.

براين اساس؛ یک مجموعه ۴ جلدی نفیس شامل «قرآن، نهج‌البلاغه، منتخب مفاتیح و صحیفه سجادیه»، قلم هوشمند قرآنی و قرآن بریل ۱۰ جلدی، از دیگر محتوای بسته قرآنی اهدای معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش به مدارس ایرانی خارج از کشور است.

گفتني است؛ در این مراسم، حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، بسته‌های قرآنی را به  نوش‌آبادی معاون مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور اهدا کرد.

به اشتراک بگذارید :