4 شوال 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ ۰۷:۳۹:۴۹
کد مطلب:  1431025
ولی پوری در اولین یادواره شهدای دانش آموز دختر و فرهنگیان خواهر شهر تهران بیان نمود
این یادواره کمک زیادی به شناخت بیشتر و الگوی مناسب دختران سرزمین مان می کند

از خانواده دختران شهید، ایثارگر و آزاده فرهنگی شهر تهران در اولین یادواره شهدای دانش آموز دختر و فرهنگیان خواهر شهر تهران تجلیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران, اولین یادواره شهدای دانش آموز دختر و فرهنگیان خواهر شهر تهران به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، با حضور آیت الله صدیقی، امام جمعه موقت تهران، سردار حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ، مجتبی ولی پوری، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران، کمره ای زاده رئیس سازمان بسیج دانش آموزی و جمعی از مدیران مناطق آموزش و پرورش و فرهنگیان شهر تهران در محل حسینیه الزهرا واقع در پادگان ولی عصر برگزار شد.

در این مراسم که به طور برخط از کانال های از مدرسه تا مدرسه؛ پیام فرهنگ و رهیافت پخش می شد؛ مجتبی ولی پوری با گرامی داشت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهارداشت: نوزدهم بهمن 57 روز بیعت فرماندهان نیروی هوایی ارتش با امام خمینی (ره), مهر تاییدی بر همراهی ارتش و ملت بود.

وی این ابتکار زیبای سازمان دانش آموزی و سپاه محمد رسول الله (ص)، را الگویی برای یادواره های کشوری دانست و افزود: خواهران و مادران شهدا الگوی بسیار بزرگ برای همه هستند و نام شهدای خواهر و خانم های ایران اسلامی که آمار آن ها تا هفت هزار نفر است از طریق برگزاری اینچنین یادواره هایی زنده خواهد ماند.

ولی پوری ادامه داد: همچنین این یادواره کمک زیادی به شناخت بیشتر و الگوی مناسب دختران سرزمین مان می کند. شهدا، باران رحمت الهی هستند که بر زمین خشک جان دیگری می بخشند.

در ادامه این یادواره، ازخانواده ی 11 دختر شهید و 19 آزاده و ایثارگر فرهنگی و همچنین از خانواده شهدای دانش آموزی همچون محبوبه دانش، صدیقه رودباری که از شهدای انقلاب اسلامی هستند و خواهر شهید جهان آرا نیز تجلیل شد.

به اشتراک بگذارید :