26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۳ ۰۹:۳۲:۱۵
کد مطلب:  Sb8PKeSJ
فرماندار خواف در جلسه شوراي آموزش و پرورش:
آموزش و پرورش خواف پيشرو انجام كارهاي بديع و خاص شهرستان است

جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان خواف به ميزباني بخش سنگان، در محل سالن اجتماعات هنرستان خواجه نصيرالدين طوسي برگزار شد

به گزارش روابط عمومي مديريت آموزش و پرورش شهرستان خواف، جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان با موضوعات ساماندهي و سازماندهي نيروي انساني، اوقات فراغت و مشاركتهاي مردمي برگزار شد.

حسن اميري مدير آموزش و پرورش ضمن تبريك ولادت كريم اهل بيت حضرت امام حسن مجتبي (ع) از نمايندگي آموزش و پرورش ،بخشداري، شهرداري و شواي اسلامي شهر سنگان به جهت مهياكردن امكان برگزاري جلسه شوراي آموزش و پرورش در اين بخش تشكر كرد و گفت: ساماندهي نيروي انساني سبب بهره وري بيشتر نيروي انساني شاغل در آموزش و پرورش مي شود و نيرو به صورت تخصصي مشغول به فعاليت خواهد بود كه نتيجه كلي همه اين موارد پيشرفت آموزشي دانش آموزان خواهد بود.

وي افزود: سازماندهي نيرو نيز از ديگر مقوله هايي است كه سبب توسعه عدالت آموزشي مي شود و خواف امسال شاهد سازماندهي كلي در مقطع ابتدايي خواهد بود كه براي اولين بار در ۳۰ سال اخير انجام خواهد شد و پيشاپيش از همراهي همه عزيزان در اين مورد تشكر مي كنم.

اميري به موضوع مشاركت خيرين اشاره كرد و گفت: مجمع خيرين مدرسه ساز و مدرسه يار شهرستان به صورت مشاركتي طرح توسعه دوكلاسه اي را در سنگان كليد خواهند زد و تا مهر ۹۵ نيز تحويل خواهند نمود كه در ادامه جلسه تفاهم نامه هاي شروع كار آن را به امضا خواهيم رساند.

محمدرضا پهلوان نژاد فرماندار شهرستان نيز با تبريك ولادت امام حسن(ع)،  از ميزباني بخش سنگان تشكر كرد و گفت: آموزش و پرورش اداره ي پيشرو در انجام امور بديع و نو است و اين نوآوري باعث كسب موفقيت هاي پياپي در حوزه هاي آموزشي، پرورشي و اداري شده است و در بحث ساماندهي نيرو و به ويژه سازماندهي كلي حمايت كامل خواهيم داشت.

وي افزود: آموزش و پرورش و خاصه مجمع خيرين در موضوع مشاركت ها بايد به اين نكته توجه داشته باشيم كه توجه خود را تنها به بحث مشاركت در ساخت فضاهاي آموزشي معطوف ننمايند و مشاركت در مسائل آموزشي و بهره گيري از خيرين آموزشي  را همچنان كه هم اكنون فعال است ، فعالتر و پوياتر دنبال كنيد.

به اشتراک بگذارید :