9 رمضان 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ ۲۰:۱۲:۵۵
کد مطلب:  1436371
وزیر آموزش و پرورش در آیین افتتاح مدرسه شش کلاسه ی روستای سودرو بندرعباس:
طرح آجر به آجر فرصتی برای مشارکت همگانی در ساخت مدرسه است/ خیرین هرمزگانی الگوی مدرسه سازی در کشور هستند

وزیر آموزش و پرورش گفت: طرح آجر به آجر پویشی مردمی و فرصتی برای مشارکت همگانی در ساخت مدرسه است.

به گزارش مرکزاطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، محسن حاجی میرزایی در آیین افتتاح مدرسه شش کلاسه" مادر" در روستای سودرو از توابع  بندرعباس افزود: در این طرح ملی هر انسانی می تواند به میزان توان خود در امر مقدس مدرسه سازی مشارکت کند و منشا خیر شود.

وی تصریح کرد: بدون تردید همه انسان های بزرگ از پشت همین میز و نیمکت مدارس به درجات عالی رسیده اند و مدرسه جایی است که روح انسان ها به پرواز در می آید.

وزیر آموزش و پرورش گفت: مدرسه کانون پرورش انسان و محل پیوند انسان‌ها با جامعه برای بروز استعدادها و توانایی های افراد است.

حاجی میرزایی تصریح کرد: نهضت مدرسه سازی با مشارکت خیرین نوع دوست در کشور شتاب گرفته و استان هرمزگان الگوی مدارس خیرساز است که با حضور این عزیزان فضای آموزشی استان بالاتر از میانگین کشور قرار گرفته است.

گفتنی است؛ مدرسه شش کلاسه" مادر" روستای سودرو بندرعباس ۴۳۰متر مربع  زیربنا دارد و از محل ماده ۱۰با مشارکت نوسازی مدارس و خیر نیک اندیش( فاطمه نساء پایدار) احداث شده است. با احداث این فضای آموزشی در سال ۹۹  تا کنون ۱۵۶مدرسه در استان به بهره برداری رسیده و عملیات احداث ۱۴۵مدرسه نیز آغاز شده است.

به اشتراک بگذارید :