26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۵ ۱۰:۱۹:۰۷
کد مطلب:  64T0yws6
در تابستان امسال انجام می شود :
میزبانی خراسان رضوی از سی و چهارمین جشنواره فرهنگی هنری دانش آموزان کشور

تابستان 95 رویداد بزرگ دانش آموزی دیگری به میزبانی سرزمین خورشید رقم خواهد خورد و اداره کل آموزش و پرورش این استان میزبان دانش آموزان شرکت کننده در سی و چهارمین جشنواره فرهنگی هنری خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، با ابلاغ معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش ،دکتر سیدجواد حسینی به عنوان رئیس ستاد اجرایی مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان کشور معرفی شد و میزبانی مسابقات کشوری فرهنگی و هنری به خراسان رضوی واگذار گردید.

فرهاد قاسم پور ،رئیس اداره فرهنگی و هنری آموزش و پرورش خراسان رضوی با اعلام این مطلب گفت: سی و چهارمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان کشور از تاریخ 16 مردادماه سال جاری تا 26 مرداد درمحل اردوگاه فرهنگی تربیتی کشوری باغرود نیشابور برگزار خواهد شد .
وی با اشاره به اینکه در این دوره از مسابقات قریب به دوهزار دانش آموز برگزیده کشور در دو گروه دختران و پسران در حوزه های هنرهای آوایی ، هنرهای نمایشی ، آفرینش های ادبی ، دستی و تجسمی و رسانه و فضای مجازی به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت گفت : خراسان رضوی از 16 تا 20 مرداد میزبان دانش آموزان پسر و از 22 تا 26 مرداد میزبان دانش آموزان دختر کشور خواهد بود.
قاسم پور با بیان اینکه همه ساله مسابقات بخش فرهنگی این جشنواره شامل رشته های بخش آفرینش های ادبی و رسانه و فضای مجازی در استان دیگری برگزار می شد افزود امسال میزبانی تمام بخش ها به خراسان رضوی واگذار شده است و کلیه دانش آموزان برگزیده در ایام دهه کرامت میهمان خراسان رضوی خواهند بود.


وی همچنین افزود : تلاش می کنیم که از فرصت پیش آمده که تلاقی ایام برگزاری این جشنواره و ایام دهه کرامت است حداکثر استفاده را برای تلفیق فعالیت های فرهنگی و هنری و تعمیق معارف رضوی و آشنایی بیشتر دانش آموزان هنرمند با سبک زندگی و سیره رضوی است استفاده کنیم .
رئیس اداره فرهنگی و هنری آموزش و پرورش استان در پایان اظهار امیدواری کرد این سازمان با همکاری سایر دستگاه ها بتواند بهترین شرایط و امکانات را برای نخبگان فرهنگی و هنری دانش آموز کشور فراهم کند.

به اشتراک بگذارید :