13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۵ ۱۹:۱۴:۴۹
کد مطلب:  iPaueGaV
در دو‌ دیدار جداگانه صورت گرفت:
بررسی مسائل آموزش و پرورش استان در ملاقات دکتر حسینی و دو تن از نمایندگان مشهد و سبزوار در مجلس

در دیدار دکتر حسینی مدیرکل دستگاه تعلیم و‌ تربیت استان با رضا شیران‌نماینده مردم مشهد و‌کلات و همچنین حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار در خانه ملت ، مسائل و چالش های پیش روی این بخش مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، در این دو‌ دیدار جداگانه مقصودی عضو و سخنگوی کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس به فعلیت رساندن ظرفیت های اقتصادی در آموزش و پرورش و شناسایی امکانات درون و برون سازمانی این بخش در راستای توسعه و بهبود شرایط ‌را موردتاکید قرار داد.
دکتر شیران نماینده مردم مشهد هم که در حال حاضر در کمیسیون اجتماعی مجلس عضویت دارد هم در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان بر تشکیل کارگروه های کاری در عرصه های مختلف بویژه نگاه اجتماعی به مسائل کلانشهر مشهد تاکید داشت.
دکتر حسینی در این جلسات مشترک ضمن اشاره به این که تعاملات و برنامه های مشترک و مثبت و سازنده بین مدیران تعلیم‌وتربیت در مشهد و شهرستان ها در نهایت به ارتقا و توسعه همه جانبه نظام آموزش و پرورش استان می انجامد اظهار داشت: ظرفیت های اقتصادی در آموزش و پرورش با تاکید بر اقتصاد مقاومتی موردنظر مقام معظم رهبری و همچنین ۱۲۰ ظرفیت درون سازمانی در این حوزه شناسایی شده است.
وی در دیدار با دکتر شیران ضمن تایید اهمیت توجه به رویکرد اجتماعی در خصوص مسائل و مشکلات کلانشهر مشهد از تمرکز ویژه آموزش و پرورش بر این موضوع با اجرای طرح های مختلف خبر داد و‌ اظهار امیدواری کرد با حضور اعضا کمیسیون اجتماعی مجلس این طرح ها مطرح شوند

به اشتراک بگذارید :