7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۶ ۱۱:۳۷:۱۲
کد مطلب:  zeRKpT4c
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج :
اردوهای راهیان نور دانش آموزی 10مهرماه از حرم حضرت معصومه(س) در قم آغاز می شود

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور گفت: امسال اردوهای راهیان نور دانش آموزی به صورت نمادین در 10مهرماه از حرم حضرت معصومه(س) در قم آغاز می شود .

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از معاونت پرورشي و فرهنگي، سردار فضلی در همایش مشترک راهیان نور(تجلی اخلاص) با بیان اینکه بدون نظم و انظباط هرگز نمی توان اردوهای راهیان نور را به عنوان بزرگترین عملیات فرهنگی کشور برگزارکرد، افزود: برای ماندگاری اثرات راهیان نور در میان آحاد جامعه نیاز به نظم است. فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور با اشاره به اين كه افتتاحیه راهیان نور 95 برای مسئولان اردویی راهیان نور و کمیته های قرارگاه و دست اندرکاران این عملیات فرهنگی مسئولیت آور است، تصريح كرد: حضور 25هزار نفر در مراسم افتتاح راهیان نور امسال در ارتفاعات بازی دراز نشان دهنده استقبال گسترده مردمی از معنویت دفاع مقدس در مناطق عملیاتی است.

وي خاطرنشان كرد:  امیدوارم فاز اول یادمان عملیات بیت المقدس تا مهرماه آماده شود تا دراعزام کاروان های راهیان نور دانش آموزی، شاهد بازدید این عزیزان از این مکان باشیم.

سردار فضلی با اشاره به برگزاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی افزود: امسال اردوهای راهیان نور دانش آموزی به صورت نمادین در تاریخ 10مهرماه از حرم حضرت معصومه(س) در قم آغاز می شود وبعد از آن، شاهد اعزام کاروان های راهیان نور دانش آموزی سراسر کشور به مناطق عملیاتی دفاع مقدس خواهیم بود که نیاز است با قوت هر چه تمام برگزار شود.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه راه اندازی راهیان نور بین المللی در دستور کار قرار دارد،گفت: ان شالله با همکاری مسئولان راهیان نور سراسر کشور، پیش بینی شده است که امسال 7میلیون زائر راهیان نور از مناطق عملیاتی دفاع مقدس بازدید به عمل بیاورند.

به اشتراک بگذارید :