21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۹ ۱۴:۲۰:۰۹
کد مطلب:  Ib0a7gXT
باصدور پیامی از سوی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی صورت گرفت :
دعوت از فرهنگیان ، دانش آموزان و آحاد مردم استان برای حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی با صدور پیامی از عموم اقشار جامعه علی الخصوص فرهنگیان و دانش آموزان استان درخواست کرد با حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر از آرمان های امام راحل در حمایت از مردم مظلوم و ستمدیده حمایت کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، دکتر سیدجواد حسینی با صدور پیامی از عموم اقشار جامعه علی الخصوص فرهنگیان و دانش آموزان استان درخواست کرد با حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر از آرمان های امام راحل در حمایت از مردم مظلوم و ستمدیده حمایت کنند.

متن پیام به شرح زیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم

روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است .

روز قدس میراث گران‌بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی‌اش به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است .

فرهنگیان و دانش آموزان استان خراسان رضوی در آستانه روز جهانی قدس ، ضمن محکوم کردن جنایت اشغالگران صهیونیست در سرزمین های اشغالی و ظلمی که به مردم مظلوم فلسطین روا می دارند ضمن تجدید پیمان با آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری،  روز جمعه، همگام با مردم خداجوی ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت خواهند کرد.

اینجانب به نمایندگی از جامعه بزرگ فرهنگیان خراسان رضوی از آحاد مردم همیشه در صحنه و روزه‌دار استان دعوت می‌نمایم با حضور قدرتمند خود در راهپیمائی روز جهانی بار دیگر نوای همراهی و همدلی خود با ملت مظلوم فلسطین و سایر مردم ستمدیده جهان را سر دهند.

سیدجواد حسینی

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی

به اشتراک بگذارید :