26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ ۰۹:۴۵:۵۷
کد مطلب:  V8L6LqPg
رئيس آموزش و پرورش ناحيه چهار در سومين جلسه شوراي آموزش و پرورش مشهد بيان كرد :
ملت ایران همچون همیشه در کنار مردم مظلوم فلسطین خواهند بود

رئیس آموزش و پرورش ناحیه چهار مشهد گفت : بدون شک ملت ايران مانند هميشه حمايت بي دريغ خود را از ملت مظلوم فلسطين به دنيا نشان خواهند داد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش ناحیه چهار مشهد ،مصطفی اسدی رئيس آموزش و پرورش ناحيه چهار به عنوان دبير شورای آموزش و پرورش مشهد در ابتدای اين جلسه ملت ايران امروز را همان ملتي دانست كه با فداي جان و مال خود در ابتداي انقلاب راه شهيدان را زنده نگه داشته و همواره به آرمان های امام راحل پایبند هستند . 

وی با اشاره به نزدیکی زمان برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس افز.د : بدون شک ملت ايران مانند هميشه حمايت بي دريغ خود را از ملت مظلوم فلسطين به دنيا نشان خواهند داد.

در ادامه جلسه، رؤساي ادارات نواحي هفت گانه و مناطق احمد آباد و رضويه و تبادكان صمن ارائه نکاتی در خصوص فعالیت های ستادهاي اسكان نوروزي و نحوه ي عملكرد آن ها گزارشی را از روند آماده سازی مدارس برای پذیرایی از زائران در تابستان ارائه کردند.

فرماندار مشهد نيز در اين راستا تاكيد كرد نگاه به اسكان زائر در شهر مشهد به هيچ عنوان يك نگاه تجاري نيست و بايد سعي شود در ستادهاي اسكان آموزش و پرورش فرهنگيان در اولويت پذيرش باشند .

منصوری همچنین با اشاره به برگزاری جشنواره ي كتابخواني رضوي به میزبانی مشهد ، -اشاعه ي فرهنگ منور رضوي، گسترش سيره ي ائمه اطهار و شناسايي توليدكنندگان محصولات فرهنگي و ناشرين رضوي را از مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره دانست و بر حضور و مشارکت پررنگ و گسترده ادارات آموزش و پرورش در راستای بهتر برگزار شدن این جشنواره تاکید کرد.

به اشتراک بگذارید :