13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ ۱۴:۱۵:۵۴
کد مطلب:  A2Nnietn
نشست مسئولين پايگاه هاي اوقات فراغت آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار برگزار شد

نشست مسئولين پايگاه هاي اوقات فراغت آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي مديريت آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار، جلسه هماهنگي پايگاه هاي اوقات فراغت شهرستان رشتخوار با حضور مسئولين و رابطين پايگاه هاي اوقات فراغت برگزار شد.

مدير آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار گفت: امسال با برنامه ريزي هاي انجام شده تعداد پايگاه هاي اوقات فراغت دانش آموزي در شهر و روستاهاي شهرستان نسبت به سال گذشته افزايش مي يابد و تنوع طرح ها نيز بيشتر خواهد بود.

محمد قاسم پور ازفعال شدن ۷ پايگاه اوقات فراغت وابسته به آموزش و پرورش در مركز شهرستان و ديگر پايگاه هاي اوقات فراغت در روستاها خبر داد.

قاسم پورافزود: دبيري ستاد اوقات فراغت شهرستان نيز همچون سال گذشته از سوي فرماندار و رئيس ستاد اوقات فراغت شهرستان به آموزش و پرورش واگذار شده و تأييد برهمكاري تمام نهادها و ادارات شهرستان انجام گرفته است. ايشان يادآورشدند امر تربيت تعطيل پذير نيست و تعطيلات تابستان زماني قابل توجه از سن رشد و زندگي دانش آموز را تشكيل مي دهد لذا وظيفه و رسالت پايگاه هاي اوقات فراغت در راستاي اهداف آموزش و پرورش و مطابق با سند تحويل بنيادين مي باشد.

مدير آموزش و پرورش خطاب به مسئولين و پرسنل پايگاه هاي اوقات فراغت تأكيد نمود كه دو موضوع اوقات فراغت و فوق برنامه را با جديت و به طور كارشناسي مد نظر داشته باشند.

محمد قاسم پور توجه به تمام ساحتهاي تربيتي را ياد آور شدند نهادينه شدن نظم، احساس مسئوليت، نوع دوستي، نشاط و شادبي، افزايش روحيه اميد، كار در جمع، شناسايي و رشد استعدادها و خلاقيت، مهارت آموزي و ... رادر طول طرح اوقات فراغت مهم دانستند . وي پوشش حداكثري دانش آموزان و توجه ويژه نسبت به افراد كم بضاعت را از جمله انتظارات آموزش و پرورش برشمرد.

دراين نشست مسئولين ادارات فني وحرفه اي و كميته امداد امام (ره) آمادكي خود را در جهت همكاري با آموزش و پرورش در بخش اعزام مربي، تجهيزات، و امور مالي اعلام نمودند.

به اشتراک بگذارید :