13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۲ ۱۳:۲۵:۵۷
کد مطلب:  HII0iu37
رييس دادگستري شهرستان طرقبه شانديز :
آماده همكاري همه جانبه با آموزش و پرورش هستيم

همزمان با هفته قوه قضائيه جلسه مشترك آموزش و پرورش و دادگستري شهرستان طرقبه شانديز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان طرقبه و شاندیز ، در اين جلسه مدير آموزش و پرورش شهرستان ضمن تبريك فرارسيدن هفته قوه قضائيه ، تعامل ارزنده مجموعه دستگاه قضايي شهرستان با آموزش و پرورش را بسيار خوب و سازنده توصيف كرد.

وی گفت : در دو سال گذشته در حوزه هاي مختلف دادگستري و دادستاني شهرستان ارتباط تعاملي بسيار خوبي با آموزش و پرورش داشته اند. وي تسريع در رسيدگي به پرونده هاي مربوط به املاك و اراضي آموزش و پرورش و جديت مجموعه دستگاه قضايي در صيانت از اموال عمومي را از جمله اقدامات مثبت دادگستري دانست و گفت : امروز يكي از بزرگ ترين چالش هاي پيش روي جامعه به ويژه نسل جوان رشد آسيب هاي اجتماعي است. وي افزود : در اين موضوع متأسفانه بيشترين آسيب پذيري ها مربوط به نسل جوان است و اگر در اين زمينه اقدام جدي و سريع صورت نگيرد تبعات سنگيني را بايد متحمل شويم. باقري با اشاره به برگزاري جلسات پيشگيري و مقابله با آسيب هاي اجتماعي در سطح مدارس ، از حضور رياست دادگستري در اين جلسات قدرداني كرد و گفت : شنيدن مشكلات و آسيب هاي اجتماعي و تبعات قانوني آن از زبان بالاترين مقام قضايي شهرستان براي دانش آموزان بسيار اثرگذار و سازنده است و اميدواريم در سال هاي آينده شاهد گسترش كيفي و كمي اين همكاري ها باشيم.

در ادامه اين جلسه رحماني رييس دادگستري شهرستان طرقبه شانديز ، ضمن تشكر از مديريت و معاونين آموزش و پرورش ، جايگاه آموزش و پرورش را در تربيت نسل آينده كشور بسيار مهم توصيف كرد و گفت : عليرغم همه مشكلات همچنان معلمان از برترين اقشار جامعه و مورد اعتماد مردم    هستند . رييس دادگستري شهرستان برنامه ريزي آموزش و پرورش براي مقابله با رشد آسيب هاي اجتماعي را يك ضرورت دانست و گفت : در هر زمينه اي آموزش و پرورش نياز به كمك و حمايت از سوي دستگاه قضايي و مجموعه دادگستري داشته باشد ، با تمام وجود آمادگي مساعدت و همراهي و همكاري وجود دارد. 

به اشتراک بگذارید :