13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۳ ۱۰:۲۹:۴۴
کد مطلب:  r2JOLT9y
صبح روز یکشنبه انجام شد :
دیدار مدیرکل آموزش و پرورش و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان

راهکارهای افزایش مشارکت بین دو اداره کل آموزش و پرورش و امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی در دیدار مدیران ارشد دو سازمان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، صبح امروز (یکشنبه) دکتر سیدجواد حسینی به همراه دکتر کاظمی معاون پشتیبانی و جمعی دیگر از مدیران و مسئولین این سازمان ، باحضور در دفتر کار دکتر سیدمهدی رمضانی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان راهکارهای افزایش همکاری های بین بخشی را بررسی کردند.
دکتر سیدجواد حسینی در این دیدار اظهار داشت: حجیم ترین حجم اعتبارات عمرانی و جاری و بیشترین تعداد نیروی انسانی را در آموزش و پرورش استان داریم که همین موضوع می طلبد تا نگاه مدیران اجرایی کل دستگاه های استان به این بخش حساس تر و ویژه تر باشد.
وی با تقدیر از تعاملات موجود بین دو سازمان آموزش و پرورش و امور اقتصادی و دارایی در استان ادامه داد : بیش از ۹۹ درصد حجم اعتبارات این سازمان صرف پرداخت های پرسنلی می شود و باتوجه به این که از ابتدای استقرار دولت تدبیر و امید شاهد افزایش حدود ۱۰۰ درصدی میانگین حقوق پرداختی به فرهنگیان بوده ایم امید داریم که در ادامه مسیر هم بتوانیم جایگاه و منزلت و رفاه این قشر را بیش از پیش ارتقاء دهیم.
دکتر سیدمهدی رمضانی مدیر کل امور اقتصادی ودارایی خراسان رضوی هم در این دیدار اظهار داشت : حوزه های اجرایی حساس و مهمی مانند آموزش و پرورش در بخش مالی همواره مورد توجه ما هستند و تمامی بخش های اجرایی در استان بویژه سازمان امور اقتصادی و دارایی بر این حساسیت واقف هستند.

وی تاکید کرد: قطعا در هر زمان و شرایطی هرآنچه در توان ما باشد قطعا برای رشد و تعالی آموزش و پرورش استان انجام خواهیم داد.

دکتر علیرضا کاظمی معاون پشتیبانی آموزش و پرورش استان هم در این دیدار از نگاه بسیارخوب و تعامل گرایانه مدیران سازمان امور اقتصادی و دارایی استان به آموزش و پرورش به عنوان یک دستگاه اولویت دار تقدیر کرد.
 

به اشتراک بگذارید :