4 شوال 1442

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ ۰۰:۱۶:۰۱
کد مطلب:  1508877
وزیر آموزش و پرورش در پیامی به مناسبت «سالروز تأسیس شبکه شاد» خبر داد‌؛
رکورد بیش از ۸۰۰ هزار ارتباط زنده، دو میلیون و سیصد هزار کاربر همزمان و بیشینه پهنای باند مصرفی ۴۰۲ گیگابیت بر ثانیه

وزیر آموزش و پرورش در پیامی به مناسبت «سالروز تأسیس شبکه شاد» از رکورد بیش از ۸۰۰ هزار ارتباط زنده، دو میلیون و سیصد هزار کاربر همزمان و بیشینه پهنای باند مصرفی ۴۰۲ گیگابیت بر ثانیه، خبر داد.


به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، محسن حاجی میرزایی، در پیامی به مناسبت سالروز تأسیس شبکه شاد، اظهار کرد: ‏‏‏سالروز تأسیس شبکه شاد، بزرگ‌ترین پیام‌رسان داخلی را تبریک می‌گویم و در برابر عظمت کار بزرگ ‎معلمان کشور تعظیم و ادای احترام می‌کنم؛ که با همت ایشان به ویژه در ‎شبکه شاد، جریان آموزش، متوقف نشد.
وی افزود:‏ در صدها هزار کانال ‎شبکه شاد، تا کنون، بیش از سی میلیارد پیام و یازده میلیارد فایل در محیطی امن و سالم با حضور فعالانه افرادی با هویت‌های مشخص، مبادله شده است. 

‏‎وزیر آموزش و پرورش خاطر نشان کرد :«شاد» یک پاسخ خلاقانه بومی به یک نیاز ملّی بود که شبکه دوازده میلیونی ‎معلمان و ‎ دانش آموزان را به هم مرتبط  و استمرار آموزش را فراهم کرد. 
حاجی میرزایی تأکید کرد : «شاد» توانمندی معلمان و دانش آموزان را برای فعالیت آموزشی در فضای مجازی، بهبود بخشید.
وزیر آموزش و پرورش با بیان این که ‏۱۲ میلیون «دانش‌آموز»، ۱۱۵ هزار «مدیر» و نزدیک به ۸۰۰ هزار «معلم»، در ‎شبکه شاد فعالیت دارند، تصریح کرد:این شبکه به عنوان دستاوردی ملی، رکورد بیش از ۸۰۰ هزار ارتباط زنده، دو میلیون و سیصد هزار کاربر همزمان و بیشینه پهنای باند مصرفی ۴۰۲گیگابیت بر ثانیه را پشت سر گذاشته است.

به اشتراک بگذارید :