26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ ۱۵:۵۳:۴۰
کد مطلب:  mBfTa2zT
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان رضوی خبر داد:
نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی متوسطه دوم نظری و هنرستان های فنی حرفه ای تا ساعت 23 شنبه 19تیر ماه اعلام می شود

رمضان نیری خبر داد: نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی متوسطه دوم نظری و هنرستان های فنی حرفه ای آموزش و پروش خراسان رضوی تا ساعت 23 شنبه 19 تیر ماه اعلام می شود.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، رمضان نیری معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی با اعلام این خبر افزود: در این آزمون 25 هزار دانش آموز شرکت کردند که از این تعداد 7 هزار و هفتصد و ده دانش آموز، معادل 33 درصد در هفتاد وسه دبیرستان متوسطه دوم و 12 هنرستان فنی و حرفه ای برای سال تحصیلی 96-95 پذیرش می شوند.

وی ادامه داد نظر به استقرار پایه دهم، دانش آموزان قبول شده در دبیرستان های متوسطه دوم براساس اولویت انتخابی و وضعیت نمره آنها در آزمون مستقیما در رشته های شاخه نظری پذیرش شدند.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی افزود:دانش آموزانی که موفق به قبولی نشده اند در صورت نیاز می توانند برای دریافت کارنامه عملکرد خود از تاریخ 23 تیرماه به اداره آموزش و پرورش یا دبیرستان محل تحصیل خود مراجعه نمایند.

نیری همچنین گفت: دانش آموزان قبول شده در آزمون لازم است با در دست داشتن مدارک مورد نیاز از تاریخ 28 تیرماه لغایت 20 مردادماه به دبیرستان محل پذیرش مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

وی در پایان اضافه کرد نتایج آزمون دبیرستان های نمونه فرهنگ تا 48 ساعت آینده اعلام می شود.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :