26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۱ ۰۷:۵۸:۱۷
کد مطلب:  z5wW6UIM
با حضور مسئولان قرآنی وزارت آموز ش و پرورش و سازمان اوقاف و امور خیریه:
نرم افزار اطلاع رسانی سی و چهارمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز رونمایی شد

دبیر سی و چهارمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور از رونمایی نرم افزار اطلاع رسانی مسابقات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، علی مهدوی خواه گفت: همزمان با عید سعید فطر نرم افزار اطلاع رسانی مسابقات قرآن، عترت و نماز آماده شد و در جلسه هماهنگی این مسابقات و با حضور مدیر کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش و مسئول امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه از این نرم افزار رونمایید شد.

وی ادامه داد: امسال ستاد اجرایی مسابقات تهیه تنها یک نرم افزار اطلاع رسانی در محیط اندروید را مصوب کرد و مقرر شد از طریق این نرم افزار اطلاع رسانی های لازم در رابطه با مسابقات و فوق برنامه های جنبی صورت پذیرد.

درباره قابلیت های این نرم افزار تصریح کرد: آیین نامه مسابقات، معرفی داوران، تصاویر سال گذشته، نقشه مسابقات وو حرم مطهر، مسابقه فرهنگی، دل نوشته، کمپین لبیک یا امام  و ختم صلوات از جمله امکانات این نرم افزار به شمار می آید.

مهدوی خواه افزود: عنوان این نرم افزار«قرآن، عترت و نماز» انتخاب شده است و علاقه مندان می توانند این نرم افزار را از سامانه اطلاع رسانی مسابقات به آدرس www.Iranparvareshi.ir دانلود و استفاده نمایند.

سی و چهارمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور در بخش پژوهشی از 2۶ تیرماه تا 1 مرداد ماه در مشهد مقدس برگزار می شود.

به اشتراک بگذارید :