4 شوال 1442

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ ۱۴:۰۶:۰۶
کد مطلب:  1519831
به همت اداره آموزش و پرورش شهرستان عباس آباد و کمیته امداد امام خمینی (ره) انجام شد؛
اهداء ۲۰ دستگاه تبلت هوشمند به دانش‌آموزان نیازمند عباس‌آباد

به همت اداره آموزش و پرورش شهرستان عباس‌آباد و کمیته امداد امام خمینی (ره) تعداد 20 دستگاه تبلت هوشمند به دانش‌آموزان نیازمند عباس‌آباد توزیع شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ در مراسمی با حضور مدیرکل کمیته امداد امام(ره) مازندران و مدیر آموزش و پرورش شهرستان عباس آباد که در سالن کنفرانس آموزش و پرورش عباس‌آباد برگزار شد، تعداد ۲۰ دستگاه تبلت هوشمند به منظور توزیع برای دانش‌آموزان نیازمند این شهرستان توزیع شد.

مدیر آموزش و پرورش عباس آباد در این مراسم با اشاره به اهمیت تهیه اقلام آموزشی برای دانش‌آموزان نیازمند، تصریح کرد: با توجه به قرارگیری در شرایط کرونا و عدم دسترسی برخی از دانش‌آموزان به اقلام آموزشی همچون تبلت و گوشی هوشمند، افراد خیر و حتی برخی از ارگان‌های دولتی در سطح استان و شهرستان در زمینه تهیه اقلام آموزشی نهایت تلاش خود را کردند و همچنان نیز این رویه را ادامه می‌دهند.

این مقام مسئول ضمن تاکید بر توزیع اقلام آموزشی به منظور برقراری عدالت آموزشی، خاطرنشان کرد: بر طبق سند تحول بنیادین  برقراری عدالت آموزشی برای همه دانش‌آموزان این مرز و بوم دغدغه اول دستگاه تعلیم و تربیت است و با توجه به شرایط زمانه این مهم به وسیله تهیه و توزیع عادلانه اقلام آموزشی مقرر خواهد شد.

مهرقاسمی با اشاره به اهمیت استمرار فرآیند یادگیری دانش آموزان در شرایط همه گیری بیماری کرونا، تصریح کرد: آموزش و پرورش نیز یکی از اصلی‌ترین حوزه‌هایی است که در این دوره خاص باید به آن توجه ویژه‌ای داشت. فارغ از رعایت مسائل بهداشتی و توجه به آموزش مجازی باید به مقوله عدالت آموزشی در این دوره توجه کرد و این امر نیازمند تحقیق، بررسی و شناسایی افراد نیازمند در حوزه های مختلف آموزشی است.

وی در پایان با تقدیر و تشکر از همه کسانی که در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نکردند، افزود: تعداد 20 تبلت هوشمند جمعاً به ارزش600 میلیون ریال معادل شصت میلیون تومان که با همکاری کمیته امداد امام‌(ره) تهیه شده بود، بین دانش‌آموزان نیازمند شهرستان توزیع شد.

 

به اشتراک بگذارید :