4 شوال 1442

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ ۱۴:۱۳:۳۵
کد مطلب:  1519881
گفتگوی مدیر کل آموزش و پرورش گلستان با مدیران مدارس استان در بستر شاد

اولین گفتگوی مدیر کل آموزش و پرورش با مدیران مدارس استان در سال جدید در بستر شاد به طور زنده برگزار گردید.

به گزارش اداره  اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، اولین گفتگوی مدیر کل آموزش و پرورش استان با مدیران مدارس در سال جدید پیش از ظهر چهارشنبه اول اردیبهشت 1400در بستر شاد به طور زنده برگزار گردید.

احسان گوهری راد در این جلسه  ضمن قدر دانی از زحمات مدیران مدارس اظهار داشت: کرونا با وجود همه تلخی ها ، مصائب و مشکلاتی که به همراه داشت، شاخص دقیقی برای سنجش قابلیت های نظام تعلیم و تربیت بود؛کرونا نه‌تنها مأموریت ما را کم نکرد، بلکه به مراتب آن ها را افزایش داده  و پیچیده تر نمود.

مدیرکل آموزش و پرورش در ادامه بر  اجرای حداکثری سند تحول بنیادین ، هدایت تحصیلی، ثبت نام کتب درسی، تقویت شبکه ارتباطی و حصول اطمینان مدیران از وجود ارتباط بین اجزای شبکه آموزشی، اهتمام مدیران بر خارج نشدن حتی یک دانش آموز از چرخه آموزش، تلاش مدیران برای افزایش و تقویت مهارت معلمان، تقویت بیش‌ازپیش ارتباط و پیوند بین مدرسه با خانواده‌ها،  اشتراک وتبادل تجربیات معلمان، اطمینان مدیران از سلامت روانی و جسمی دانش آموزان تأکید کرد.

وی همچنین  خاطرنشان کرد: مدرسه موفق، مدرسه‌ای است که حتی یک دانش آموز آن از آموزش محروم نشود، هم‌اکنون در روزهای پایانی سال تحصیلی قرار داریم، این دوره، دوره بسیار مهمی است و آخرین توصیه من به شما مدیران گرامی این است که اجازه ندهید اعتبار آزمون های مدارس خدشه دار شود ، تلاش کنید آزمون‌ها به‌خوبی و با بهترین روش برگزار شود و دانش آموزی با افت تحصیلی روبرو نشود.

گوهری راد در پایان تصریح کرد: مدیران مدارس باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که حضور کادر اجرایی مدارس در مناطق قرمز و نارنجی، حداکثر با 3 نفر، صرفاً در ساعات و روزهای آموزش، جهت کنترل کیفیت آموزش‌ها صورت پذیرد.

به اشتراک بگذارید :