26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۱ ۲۱:۲۱:۱۸
کد مطلب:  G1O9wde8
از صبح فردا و باحضورمعاون وزیر آموزش و پرورش در مشهد:
مسابقات علمی و کاربردی هنرجویان شاخه کار و دانش کشور آغاز می شود

استان خراسان رضوی آماده میزبانی از مهمترین رویداد علمی و عملی دانش آموزان هنرستان های کارودانش کشور در قالب مسابقات علمی و کاربردی مخصوص هنرجویان شاخه کار و دانش کشور است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، مسابقات علمی و کاربردی مخصوص هنرجویان شاخه کار و دانش کشور که به میزبانی این استان برگزار می شود فردا مجموعا در ۳۷ رشته متشکل از ۱۶ عنوان رشته صنعتی، ۸ عنوان رشته هنر، ۷ عنوان رشته خدماتی و ۶عنوان رشته کشاورزی به طور رسمی آغاز خواهد شد.

از صبح فردا و با حضور معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش این رقابت ها در شش هنرستان فنی. مشهد آغاز شده و روز چهارشنبه نفرات برتر مشخص خواهند شد.

از امروز صبح ( دوشنبه) دانش آموزان و هنرآموزان استان های مختلف کشور یک به یک در قالب کاروان های مختلف وارد مشهدالرضا شده و پس از مورداستقبال قرارگرفتن مسئولین برگزاری این رویداد علمی و عملی در دو مرکز اسکان داده شدند.

در مسابقات کشوری علمی و کاربردی هنرجویان کار و دانش استان خراسان رضوی دارای 32 نماینده است و با هدف تشویق دانش آموزان تمام هدایای این مسابقات از تولیدات خود هنرستان ها انتخاب شده است.

به اشتراک بگذارید :