0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ ۰۷:۵۹:۱۸
کد مطلب:  1527335
سفر یک روزه مدیرکل آموزش و پرورش به شهرستان اشکذر

مدیرکل آموزش و پرورش در سفر یک روزه به شهرستان اشکذر از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آموزشی و پرورشی این شهرستان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛ "محسن موحدی فرد"مدیر کل آموزش و پرورش با حضور در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اشکذر،ضمن بازدید از واحد های اداری و تبادل نظر با معاونین و کارشناسان این مدیریت از نزدیک در جریان فعالیت های آموزشی و پرورشی شهرستان در زیست بوم جدید کرونائی قرارگرفت.
"محسن موحدی فرد" در ادامه در جلسه شورای معاونین این مدیریت حضور یافت و گفت: باید از تجربیات، ایده‌ها و ابداعات سایر مناطق آموزشی در زمینه چابک سازی نیروی انسانی و  به روز رسانی فعالیت ها استفاده شود.
وی ضمن تمجید از فعالیت های صورت گرفته توسط مدیریت و کادر آموزش و پرورش شهرستان اشکذر ، خواستار توجه ویژه اعضای شورای معاونین و دیگر همکاران به امتحانات دیپلم، المپیاد و نمره تراز علمی به منظور افزایش وزن علمی منطقه شد.
جذب نیروی بومی،هدایت بیشتر دانش آموزان به رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش، حمایت های ضروری مالی،مقابله هوشمندانه با آسیبهای ناشی از آموزش مجازی  از جمله مباحثی بود که در این سفر مورد بررسی قرارگرفت.

به اشتراک بگذارید :