13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۲ ۱۳:۴۵:۵۲
کد مطلب:  UEsFLSz6
مدیر امور آموزشی وزارت جهاد کشاورزی خبر داد :
نفرات اول تا سوم مسابقات علمی و کاربردی هنرستان های کارودانش در بخش کشاورزی بورسیه تحصیلی می شوند

مدیر امور آموزشی وزارت جهاد کشاورزی در حاشیه بازدید از محل های برگزاری چهاردهمین دوره مسابقات علمی، کاربردی هنرستان های کار و دانش در مشهد اظهار داشت : خوشبختانه شاهد برگزاری مطلوب و کیفی این مسابقات در بالاترین سطح فنی هستیم .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، سجادی بااشاره به این که در بخش کشاورزی این دوره از مسابقات دانش آموزان در شش رشته با یکدیگر رقابت می کنند که خوشبختانه شاهد برگزاری مطلوب و کیفی این مسابقات در بالاترین سطح فنی هستیم .

وی با تاکید بر این که نفرات اول تا سوم رشته های کشاورزی این دوره از مسابقات بورسیه تحصیلی را تا مقطع کارشناسی از این سازمان دریافت خواهند کرد ادامه داد: در بخش کشاورزی توسعه مدارس کارودانش را به عنوان یک اولویت اصلی دنبال می کنیم .

این مقام مسئول به تجارب خوبی که دانش آموزان مشغول به تحصیل در رشته های کشاورزی در هنرستان ها کسب می کنند هم اشاره ای داشت و تاکید کرد :علیرغم همکاری و نزدیک و بسیارزیادی که بین دو وزارتخانه جهادکشاورزی و آموزش و پرورش وجود دارد قطعا افزودن این تعاملات و اجرای برنامه ها و اقداماتی مانند اعطای بورسیه تحصیلی به دانش آموزان می تواند باعث افزایش انگیزه محصلان در این رشته شود.

سجادی همچنین از برنامه ریزی وزارت جهادکشاورزی برای توسعه و کیفیت بخشی به آموزش های کشاورزی در هنرستان های کارودانش خبر داد.

به اشتراک بگذارید :