21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ ۲۳:۵۸:۳۸
کد مطلب:  1542241
در پیامی و در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان صادر شد؛
پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام به مناسبت روز جهانی قدس

مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام در آستانه فرا رسیدن آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان که توسط امام راحل حضرت امام خمینی (ره) به نام روز جهانی قدس نام نهاده شده، پیامی صادر کرد.

   به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام متن پیام امیر مهردادی بدین شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

   آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان توسط خورشید درخشان آسمان انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی رحمه الله ، به عنوان روز قدس نامگذاری کردند و آن را روز حیات اسلام نامیدند. روز قدس در واقع روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلامی و استکبار ستیزی مسلمان جهان و روز اتحاد همه انسان های عدالت خواه است.   در روز جهانی قدس ملت های مسلمان پیوند ناگسستنی خود را با آرمان های فلسطین را با دنیای اسلام مورد تأکید قرار می دهند و اندیشه و آرمان آزادسازی بیت المقدس از چنگال رژیم صهیونیستی را در میان مسلمین و همه آزادگان جهان احیاء می نمایند.

   حال از آنجا که به دلیل شیوع ویروس کرونا،  این مراسم همانند سال گذشته به صورت مجازی برگزار می شود لذا اینجانب از تمامی فرهنگیان فرهیخته و دانش آموزان عزیز دعوت نموده تا در روز جمعه 17 اردیبهشت ماه 1400 و در روز قدس، رأس ساعت 14:30 با استماع بیانات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی از رسانه ملی، بار دیگرعهد و پیمان خود را با آرمان های انقلاب اسلامی و حمایت از ملت مظلوم فلسطین اعلام داشته و خشم و انزجار خود را از رژیم منحوس صهیونیستی اعلام بداریم.

 

امیر مهردادی

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام

به اشتراک بگذارید :