28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ ۱۲:۱۵:۱۹
کد مطلب:  1542537
پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد به مناسبت روز جهانی قدس 

مدیرکل آموزش و پرورش یزد به مناسبت روز جهانی قدس پیامی را صادر کرد. 

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش استان یزد محسن موحدی فرد به مناسبت روز جهانی قدس پیامی را صادر کرد. متن پیام بدین شرح است: 
بسم الله الرحمن الرحیم 
"و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون" 
 
با درایت، دوراندیشی و تدبیر حضرت امام خمینی (ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس نامگذاری شده است تا ملت های آزاده و مسلمان جهان در روزی که ریشه در جمعه ظهور دارد و متعلق به منجی عالم بشریت است با اتحاد، انسجام و وحدت در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی، استکبار جهانی و حامیان آنان بایستند. 
این روز نه فقط مختص به فلسطین، که روز مستضعفین و اسلام است، این روز جلوه گر وحدت همه مسلمانان و آزادی خواهان جهان در حمایت از ملت ستمدیده ای ست که در برابر مستکبران ایستاده است. 
مسلمانان جهان به ویژه ایرانیان در تمام این سال‌ها ثابت کردند که روز قدس از آرمان‌های ملت فلسطین حمایت می‌کنند و امسال نیز با حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین به زورگویان و غاصبان یادآوری می‌کنند که دفاع از آرمان‌های قدس شریف مشمول زمان و فراموشی نخواهد شد. 
معلمان، دانش آموزان و آحاد مختلف مردم استان دارالعباده و دارالعلم یزد نیز همگام با ملت شریف ایران و تمام مسلمانان آزادی خواه جهان بادرنظر گرفتن شرایط امروز کشور و باحضور فعال در برنامه های مجازی، در این آیین مهم و راهبردی شرکت خواهند داشت تا با نشان دادن همبستگی و همدلی در دفاع از قدس عزیز و مردم مظلوم فلسطین، بار دیگر ثابت کنند تا برافراشتن پرچم مقدس اسلام بر بلندای مسجد الاقصی از پای نخواهند نشست. 
محسن موحدی فرد 
مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد 
رمضان 1442

به اشتراک بگذارید :