28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ ۰۹:۲۴:۰۲
کد مطلب:  1543465
به مناسبت گرامیداشت هفته معلم:
دیدار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی به مناسبت گرامیداشت هفته معلم با مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش ؛ صالح جوکار نماینده مردم شریف یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در این دیدار با گرامیداشت سالروز شهادت استاد فرزانه و گرانقدر شهید آیت الله دکتر مطهری و تبریک و تهنیت به معلمین عزیز گفت:معلمی شان و جایگاه متفاوت دارد چون معلم وظیفه انسان سازی و تربیت افراد جامعه را بر عهده دارد.

وی افزود: معلمان ادامه دهنده راه پیامبرانند و جهت دهی به توسعه از آموزش و پرورش آغاز می شود.

"محمد صالح جوکار" گفت:رهبر معظم انقلاب پشتیبان معلمین هستند و باید اعتقاد و باور داشته باشیم اگر معلم انگیزه لازم را نداشته باشد اهداف تعلیم و تربیت تحقق پیدا نمی کند.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نگاه مجلس به آموزش و پرورش ، معلمین و تعلیم و تربیت نگاه مثبی است و به آموزش و پرورش نگاه عمیق دارد که امیدواریم بتوانیم مصوبات خوب و تاثیرگذاری داشته باشیم.

"محسن موحدی فرد" مدیر کل آموزش و پرورش استان هم در این دیدار ضمن گرامی داشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و هفته مقام معلم و تشکر از حضور نماینده مردم شریف یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی به ارائه گزارشی از برنامه های اجرایی ،کمبودها و چالش های پیش روی آموزش و پرورش استان پرداخت و خواستار همراهی در حل آن ها شد.

رسیدگی به مشکلات نیروی انسانی، توجه ویژه به هدایت تحصیلی دانش آموزان و  رشته های کاردانش و فنی و حرفه ای ،استفاده از ظرفیت و تجهیزات دستگاه ها و ادارات جهت  هنرستان ها  و کمبود فضاهای آموزشی از دیگر مباحث مطرح شده در این دیدار بود.

به اشتراک بگذارید :