14 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ ۱۳:۴۵:۴۶
کد مطلب:  1551221
تولید برنامه «ایوان آینه» با رکورد ۸۰۰ هزار بیننده در روز از شبکه شاد

مسئول واحد کودک و نوجوان اداره خانواده حرم مطهر حضرت معصومه(س) با اشاره به تولید و پخش برنامه ایوان آینه با همکاری شبکه شاد آموزش و پرورش و شبکه هدهد در ماه مبارک رمضان گفت: این برنامه معارفی و قرآنی در برخی از روزهای ماه مبارک رمضان به رکورد ۸۰۰ هزار بیننده رسیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد همکاریها، حجت الاسلام مرتضی جعفری گفت‌وگویی با اشاره به برگزاری برنامه ترتیل خوانی کودکان با عنوان «ایوان آینه» اظهار کرد: این برنامه توسط  واحد کودک ونوجوان معاونت قرآن و معارف حرم مطهر و با همکاری شبکه های شاد و هدهد با استفاده از ۱۸ قاری ممتاز کشوری و استانی در ۳۰ قسمت  تولید شده است.

وی با بیان اینکه برنامه «ایوان آینه» ازسه بخش نمایش سبک زندگی قرآنی به همراه کارشناسان قرآنی، برگزاری مسابقه  و ترتیل خوانی نصف حزب از هر جزء برگزار شد، افزود: این برنامه هرروز از ساعت ۱۲ تا ۱۳ از شبکه شاد و ساعت ۱۵ از شبکه هدهد منعکس شده است.

مسئول واحد کودک و نوجوان اداره خانواده حرم مطهر بانوی کرامت با اشاره به استقبال مخاطبان کودک از این برنامه گفت: کمترین تعداد مخاطبان این برنامه در یک روز ۳۰۰ هزار نفر و بیشترین تعداد مخاطب در یک روز ۸۰۰ هزار نفر در شبکه شاد بوده اند.

وی ادامه داد: برای تشویق و ترغیب مخاطبین به دیدن این برنامه در بین هر برنامه یک سؤال ازآیات تلاوت شده طرح می شد که به صورت میانگین بین ۳ تا ۵ هزار نفر در این مسابقه شرکت می کردند و تا روز ۲۸ ماه رمضان ۱۲۰ هزار نفر در مسابقه روزانه شرکت کردند که از این میان  ۲۱۰ نفر به قید قرعه برنده جوایز نقدی و بسته های فرهنگی شده اند.  

 

به اشتراک بگذارید :