21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ ۱۱:۲۰:۲۸
کد مطلب:  1557441
از سوی امیر مهردادی صادر شد؛
پیام تبریک مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام به مناسبت روزجهانی ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام ، متن این پیام بدین شرح است :

بسمه تعالی

   نامگذاری ۲۷ اردیبهشت به عنوان روزجهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی درتقویم کشورمان تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده ی مجموعه های مختلف تبدیل شده است.

   بی شک مدیران و کارشناسان روابط عمومی با اطلاع رسانی و اطلاع یابی و انعکاس به موقع مسائل، مشکلات و نیازهای مخاطبین، مدیران را در فرآیند مهم تصمیم گیری و تصمیم سازی یاری می نمایند.

   این جانب صمیمانه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی تلاشگران عرصه ارتباطات بخصوص همکاران ساعی و تلاشگر در روابط عمومی های  آموزش و پرورش استان وشهرستانها و مناطق تابعه ،که منشاء آثار و برکات فراوان در حوزه اطلاع‌رسانی هستند تبریک می گویم و امیدوارم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) به سال " تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها " مزیّن گردیده، تعهد، تخصص و پشتکار دست اندرکاران این حوزه در مسیر عمل به آرمان شفافیت، آگاهی رسانی و اعتمادسازی بیش از گذشته مثمر ثمر و اثرگذار باشد.

   برای همه شما  کارشناسان محترم در جهت تحقق اهداف متعالی نظام  مقدس جمهوری اسلامی ایران، در این مسیر دشوار، حساس و مسئولیت آفرین آرزوی توفیق روز افزون دارم و به پاس تلاش و پشتکار شما عزیزان در کسب رتبه برگزیده کشوری در بخش« سمعی و بصری (مستندات) » در سال 1400 ، مراتب سپاس و قدردانی به عمل می آید.

 

امیر مهردادی

مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام

به اشتراک بگذارید :