23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ ۰۸:۵۷:۲۶
کد مطلب:  1559221
به مناسبت سالگرد ارتحال آیت الله بهجت(ره)؛ دعاها و توصیه های آیت الله العظمی بهجت(ره) به دانش آموزان

به بهانه دوازدهمین سالگرد ارتحال آیت الله العظمی محمدتقی بهجت(ره)، مرحوم آیت‌العظمی بهجت(ره) در دیدار‌ جمعی از دانش‌آموزان با ایشان دعا و توصیه‌هایی به آنها داشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد همکاریها، آیت الله محمدتقی بهجت (ره) از مراجع گذشته جهان تشیع در دیدار جمعی از دانش آموزان با معظم له دعا و توصیه هایی را به آنان داشتند که به شرح ذیل می باشد:

 خدا توفیق شما را زیاد کند، ان‌شالله مؤید باشید. مقبول‌الزیاره باشید. ان‌شاالله محفوظ باشید. انشالله از آفات دنیویه و اخرویه و ظاهریه و باطنیه مصون باشید، محفوظ باشید. از شر شیاطین انس و جن دور باشید، ان‌شالله.

در هر حال با خدا باشید، فراموش نکنید خدا را تا اینکه خودمان، خودمان را فراموش نکنیم. خداوند انشالله همیشه موفق بدارد همه مؤمنین و مؤمنات را که از صراط مستقیم منحرف نشوند. به شمال و جنوب، یمین و یسار (راست و چپ) منحرف نشوند.

از خدا بخواهند همیشه سعادت خودشان را و ابدا، ابدا، دوری کنند از شر و اهلش. محفوظ باشند از آفات، از شیاطین انس و جن دوری کنند. به خدا و انبیاء خدا و اوصیاء انبیا و ملائکه مقربین نزدیکی کنند.

هرکه هر مرتبه‌ای که دارد. (اگر) دوری می‌کند از خدا و طریقه انبیا و اوصیا آخرش پشیمانی در همان مرتبه دوری‌اش است. (و اگر) هر که در آن مرتبه نزدیکی (به خدا و طریقه انبیا و اوصیا) باشد آخرش سعادت است و خوشحالی است در هر مرتبه‌ای باشد، هرجایی می‌خواهد باشد، هرکاری می‌خواهد باشد.

امیدواریم که خدا همه را حفظ کند، از همه آفات و بلیات، و در صراط مستقیم تثبیت بکند، به طوری که گمراه‌ها را بتوانیم به راه بیاوریم، نه اینکه آن‌ها که در راه‌اند را گمراه کنیم.

به اشتراک بگذارید :