0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ ۲۳:۵۷:۲۷
کد مطلب:  1567173
همزمان با چهارمین روز از برگزاری امتحانات حضوری دانش آموزان انجام شد؛
بازدید مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام از حوزه های امتحانات نهایی مدارس شهرستان چرداول

درچهارمین روز از برگزاری امتحانات حضوری دانش آموزان، مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام از حوزه های امتحانات نهایی مدارس شهرستان چرداول بازدید کرد.

   به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، امیر مهردادی مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام با حضور در شهرستان چرداول  از حوزه‌های برگزاری امتحانات نهایی پایه های نهم و دوازدهم در شهرهای سرابله و شباب بازدید و از نزدیک در جریان چگونگی برگزاری امتحانات قرار گرفت و توصیه های لازم را به مسئولین و دست اندرکاران حوزه های اجرا ارائه کرد.

   مهردادی با اشاره به نظارت کامل بر اجرای امتحانات نهایی گفت: امسال سعی شده تا تمامی شیوه های بهداشتی بر اساس سیاست های ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا اجرایی شود و بر این اساس کیفیت نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی، چینش صندلی ها، فاصله گذاری و دیگر موارد تاکید شده از مواردی است که در نظر گرفته شده است.

   مدیرکل آموزش و پرورش استان با قدردانی از عوامل برگزار کننده امتحانات یادآور شد: :  تمام تلاش همکاران در سراسر استان این است که امتحانات در کمال آرامش و امنیت برگزار شود و دانش آموزان بدون کوچکترین دغدغه و نگرانی در جلسات امتحان حضور یابند.

   در این بازدید، علی غضنفری رئیس اداره سنجش و ارزشیابی،  خیراله رشیدی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و اکبر زمانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان چرداول  ، مدیرکل آموزش و پرورش استان را همراهی کردند.

به اشتراک بگذارید :