21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ ۱۷:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1611800
دیدار مدیرکل آموزش و پرورش با رئیس کل دادگستری استان به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه

به منظور گرامیداشت هفته قوه قضاییه مدیرکل آموزش و پرورش استان به همراه جمعی از مسؤولین دستگاه تعلیم و تربیت ضمن حضور در دادگستری کرمانشاه با رئیس کل دادگستری استان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، مجید یزدان‌پناه در این دیدار که صبح امروز چهارشنبه ۹ تیر برگزارشد، ضمن قدردانی از خدمات مجموعه قضایی در استان گفت: یکی از حوزه های مهم و مشترک مابین دو ارگان توجه به کاهش ظهور و بروز آسیب های اجتماعی است که با همراهی دستگاه قضا در استان شاهد اجرای مطلوب برنامه های مفیدی از جمله طرح یاریگران زندگی و نماد در استان بوده ایم.

 یزدان پناه ضمن گرامیداشت یاد شهدای هفتم تیر، شهید آیت‌الله دکتر بهشتی را یکی از ظرفیت های منحصر به فرد جمهوری اسلامی دانست و گفت: تا امروز سرمایه های اجتماعی بزرگی برای تحقق شعارهای انقلاب هزینه شده و مجموعه قوه قضاییه در استان توانسته است بخوبی در مسیر آرمان های انقلاب گام بردارد.

لازم به ذکر است هفتم تیر ماه ۱۳۶۰ سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ یار شریف امام خمینی (ره) و نظام جمهوری اسلامی بود که همه ساله از یکم تا هفتم تیر ماه به عنوان هفته قوه قضاییه در کشور گرامی داشته می شود .

به اشتراک بگذارید :