19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ ۰۸:۲۴:۲۳
کد مطلب:  1615434
از سوی رئیس گروه طرح و برنامه آموزش و پرورش فارس انجام شد:
اعلام سهمیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان فارس در سال 1400

رئیس گروه طرح و برنامه معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس از جذب یکهزار و 186 سهمیه دانشجویی دانشگاه‌های فرهنگیان و یکهزار و 510 سهمیه استخدامی در آموزش و پرورش فارس خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محسن مسعودی با اشاره به جذب بیش از یکهزار دانشجو در دانشگاه‌های فرهنگیان فارس در سال ۱۴۰۰ و استخدام یکهزار و 510 نفر از طریق آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی افزود : تا سال ۹۶ میزان جذب دانشجو در استان کمتر از ۴۰۰ نفر بود،

رئیس گروه طرح و برنامه معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس گفت: به مرور این رقم به بیش از هزار نفر افزایش پیدا کرد و اکنون نیز امیدواریم این میزان جذب با توجه به کسر نیرو در استان هرساله افزایش یابد.

مسعودی گفت: علاوه بر این یکهزار و 510  سهمیه برای جذب از طریق آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۱۴۰۰ در نظر گرفته شده که در مهرماه سال ۱۴۰۱ پس طی مراحل جذب و استخدام به کارگیری خواهند شد.

وی گفت: از این سهمیه ها حدود ۴۵ درصد در مقطع ابتدایی و ۵۵ درصد به رشته های اختصاصی فنی و کاردانش، نظری و کیفیت بخشی اختصاص داده شده است.

 لازم به ذکر است که جذب دانشجو در سال جاری بر مبنای بوم منطقه خدمت و جذب سهمیه استخدام به صورت بوم شهرستان لحاظ گردیده است.

به اشتراک بگذارید :