21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ ۱۳:۵۷:۵۰
کد مطلب:  1622326
موفقیت فرهنگیان استان سمنان در عرصه ملی
رتبه اول کشوری رشته نهج البلاغه به استان سمنان رسید / یک عنوان «برتر» و یک عنوان «شایسته تقدیر» دست آورد تلاش فرهنگیان استان سمنان در نخستین جشنواره معلمان مؤلف کشور

معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، نفرات برتر، برگزیده و شایسته تقدیر نخستین جشنواره معلمان مؤلف و همچنین برترین های مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان را معرفی کرد.

به گزارش اداره اطلاع‌ رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان؛ براساس اطلاعیه های جداگانه معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، در مسابقات قرآن و جشنواره معلمان مؤلف کشور، فرهنگیان استان سمنان موفق به کسب رتبه اول کشوری و همچنین دو عنوان «برتر» و «شایسته تقدیر» شدند.

آنچه در نتایج ششمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان سراسر کشور مشاهده می شود، انسیه سلیمانی از فرهنگیان شهرستان شاهرود در رشته نهج البلاغه موفق به کسب «رتبه اول» کشور شده است.

در لیست برگزیدگان نخستین جشنواره معلمان مؤلف نیز از بین 5 هزار و 500 شرکت کننده و 2 هزار و 500 عنوان کتاب، ابوالفضل یوسفی راد از هنرآموزان شهرستان آرادان به عنوان «مؤلف برتر» معرفی شد و سمانه فراخوری از فرهنگیان شهرستان شاهرود نیز عنوان «شایسته تقدیر» را کسب کرد.


برترین های مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان کشور را اینجا ببینید.

برترین های نخستین جشنواره معلمان مؤلف کشور را اینجا ببینید.

به اشتراک بگذارید :