8 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ ۱۱:۵۸:۲۰
کد مطلب:  1630228
سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان آباده منصوب شد

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس گفت: تعلیم و تربیت ما هم دینی است و ملی و یکی از اهداف این سیستم تربیت شهروندانی در تراز جهانی است تا بتوانند در جهان بحران زده کنونی چالش های خود و جامعه را مدیریت کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محمد فیاض پور در آیین تکریم رییس سابق آموزش و پرورش شهرستان آباده و معارفه سرپرست جدید این اداره گفت: آموزش و پرورش به تنهایی نمی تواند بار تربیتی جامعه را به دوش بکشد و برای این ماموریت مهم همه دستگاه های اجرایی باید دست به دست هم دهند.
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس گفت: ما ماموریت خود را تربیت انسانهایی می دانیم که با تکیه بر مبانی دینی، ملی و هویتی خودشان جامعه را مدیریت کنند.
فیاض پور بیان کرد: مدیریت در سیستم تعلیم و تربیت که قرار است آینده جامعه را تعیین کنند بسیار کار دشواری است و برای این مهم نیاز به افراد کاردان و با تجربه و متخصص  داریم.
وی افزود: یکی از مهمترین رسالت های متولیان تعلیم و تربیت ایجاد فرصت خودشناسی و خدا شناسی برای دانش آموزان در کنار تقویت روحیه کار و تلاش است.
در پایان ضمن تقدیر  از خدمات سیدرضا حسینی رییس پیشین آموزش و پرورش شهرستان آباده، حمیدرضا خادمی به عنوان سرپرست این اداره منصوب شد.
گفتنی است در سوابق کاری خادمی معاون آموزشی آموزش و پرورش آباده ، کارشناس شاهد و امور ایثارگران اداره کل آموزش و پرورش فارس و ناحیه 1 شیراز و معاون خدمات اداره تعاون و خدمات اداره کل دیده می شود.

به اشتراک بگذارید :