19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۱:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1634080
رئیس اداره آموزش وپرورش خارگ:
هیچ دانش‌آموز محروم از تحصیل در خارگ وجود ندارد

رئیس اداره آموزش وپرورش خارگ: با حمایت دولت و همکاری و تعامل خانواده‌ها، هیچ دانش‌آموز محروم از تحصیل در خارگ وجود ندارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، رضا برمک در حاشیه سی و پنجمین اجلاس ملی مدیران و رؤسای آموزش و پرورش با اشاره به رشد کمی و کیفی فرآیند تعلیم و تربیت در مدارس کشور در دولت تدبیر و امید اظهار کرد: تشکیل شورای راهبردی اجرای سند تحول، کسب رتبه 5 استان در نمرات کتبی دانش آموزان پایه دوازدهم، کسب رتبه‌های برتر در حوزه فرهنگی و پرورشی، پیگیری مستمر برای اجرای مطلوب آموزش مجازی و تهیه تلفن همراه هوشمند و تبلت برای دانش آموزان نیازمند از اقدامات مهم آموزش و پرورش این جزیره است.

وی افزود: تردد فرهنگیان به جزیره، خدمات رفاهی، حق جزیره و حق منطقه جنگی، قطعی و نداشتن سرعت کافی اینترنت از مهمترین چالش‌های آموزش و پرورش خارگ در سال تحصیلی آینده است.

برمک در پایان با بیان اینکه نظام آموزشی و مدارس کلید فتح آینده هستند، خاطرنشان کرد: ما به عنوان برنامه‌ریزان و متولیان آموزش و تعلیم فرزندان ایران زمین، باید با  شناخت از مقتضیات زندگی فردا، دانش و بینش لازم را در کودکان و نوجوانان برای فعالیت در جامعه پرورش دهیم.

به اشتراک بگذارید :