8 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ۰۹:۰۵:۰۴
کد مطلب:  1634172
«سیمرغ» به چاپ دوم رسید

کتاب «سیمرغ» که بر اساس منطق‌الطیر عطار‌نیشابوری و متناسب با نیازهای ویژه نوجوانان توسط مرجان فولادوند نوشته شده به چاپ دوم رسید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، با توجه به موضوع کتاب‌و ماهیت ادبیات کهن استقبال خوبی از این کتاب به عمل آمد و علاوه بر این که به فهرست کلاغ سفید 2020 راه پیدا کرد، منتخب دو سالانه تصویرگری براتیسلاوا 2021، منتخب دو سالانه کنکور نامی 2021 و همچنین برگزیده نمایشگاه تصویرگری شارجه 2019 شد.

درمتن کتاب آمده است:«هدهد را همه می‌شناختند. او بر دست سلیمان پیامبر نشسته بود و برای شاهان پیام برده بود. پرنده‌ها سال‌ها پیش او را دیده بودند، زمانی‌که می‌خواست سفر بزرگش را آغاز و پادشاه مرغان را پیدا کند. پرنده‌های پیر از او خبر نداشتند و پرنده‌های جوان او را افسانه می‌دانستند تا اینکه روزی او برگشت! همه پرندگان در بزرگ‌ترین جنگل جمع شدند تا او را ببینند و به سخنانش گوش دهند. آیا او پادشاه مرغان را پیدا کرده بود؟ »

 علاقمندان می‌توانند چاپ دوم کتاب «سیمرغ» را از فروشگاه‌های سراسر کشور و همچنین فروشگاه اینترنتی انتشارات مدرسه  enmabazar.ir تهیه نمایند.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید :